'İnsanlık Suçu'nun Erkek Başrol Oyuncusu ve Yönetmeni Belli Oldu!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

'İnsanlık Suçu'nun Erkek Başrol Oyuncusu ve Yönetmeni Belli Oldu!

sdfsd.png

Kanal D'nin büyük merakla beklenen yeni dizisi 'İnsanlık Suçu'nun erkek başrol oyuncusu ve yönetmeni belli oldu!

Yapımcılığını daha önce Sen Benimsin, Kalbimdeki Deniz, O Hayat Benim gibi dizilere imza atan Pastel Film’in yapacağı, senaryosunu 'O Hayat Benim'i yazan Can Sinan'ın kaleme aldığı, başrolünde Gizem Karaca'nın yer aldığı dizinin erkek başrol oyuncusu Kaan Yıldırım oldu. Dizinin yönetmeni ise son olarak 'Ateşböceği' dizisini çeken Barış Yöş oldu.

Dizide Gizem Karaca, zengin bir hayatı olan Suna karakterine hayat verecek. Dizide Kaan Yıldırım, babası öldükten sonra aslında zengin bir ailenin oğlu olduğunu öğrenecek ve biri zengin diğeri fakir olan iki kadın arasında kalacak.

İkinci kadın başrol oyuncu çalışmaları devam eden 'İnsanlık Suçu' yakında Kanal D'de!

Kaynak: Medyatava
Orijinal formatta oku

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kaan Yıldırım ve Gizem Karaca’ya hangi mantıkla hala başrol veriyorlar anlamıyorum. Tutmaz.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,835
Puanı
1,060
Uyumlu görünüyorlar ben tutacağını düşünüyorum bakalım ne olacak

offensive

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
2,999
Puanı
310
Reyting anlamında cidden tehlikeli iki isme başrol verilmiş, hele GK eyvah eyvah...
Yine de bekleyelim görelim bakalım belki İbrahim Çelikkol gibi şeytanın bacağını kırarlar.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şu sütlaç suratlı çakma ronaldo'ya (KD) böyle roller vermeyin beee... Tam KD'de toparlıyordu :T: