Kanal D İnsanlık Suçu - Dizi Yorumları

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
4.bölüm yorumlarım..

Muazzam bir bölümdü. Sahnelerin altı dolu dolu ve hiçbir şey havada kalmıyor bu çok güzel. Cemal, Gökhan'a sağlam tekme attı Gökhan zaten haddini fazlasıyla aşmıştı ki bir süre hapiste kalması iyi olacak. Gökhan'ın Neslihan'ı dövdüğü sahne ve oradaki gerilim havası muhteşemdi Barış Yöş çok beğendiğim yönetmenlerden ve hakkını veriyor çekimlerin. Son sahne ise bombanın asıl gümlediği sahne oldu ve Sami ile Cemal'in muhteşem yüzleşmesi ve sonunda "sen benim oğlumsun" sözünü de duyduk Sami'den şimdi Hülya düşünsün. :D

Bu dizinin 8 bölüm sürmesi Türk TV sektörüne muhteşem bir darbedir net.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
6.bölüm..

Can Sinan'ın senaryoyu yazmayı bırakması dizinin hareketli yönünü de sekteye uğratmış o çok net anlaşılıyor. Ancak bölüm durgun olmasına rağmen güzel ve çözülmelerin başladığı bölümlerden oldu. Kadriye Hanım'ın, Cemal'e imzalattığı sözleşmenin son maddesi bölümün sonuna damga vuran cinsten oldu. Gökhan konuşulanları duydu ve Cemal'in Sami'nin oğlu olduğunu öğrendi ancak hala kafamda acaba oğlu değil mi diye düşünmüyor değilim çünkü Hülya benim de anlatacağım günler gelecek elbet demişti bakalım.

Gökhan'ın böl ve yönet politikası uzun süremeyecek çünkü son 2 bölüm.

Cavidan masaj ayağına tüm paraları kaptırdı iyi de oldu hak etmediği bir hayatı yaşıyor şimdi kara kara düşünsün bakalım. :A

Suna ve Cemal çok uyumlular ama engeller oldukça fazla olduğu için pek sevgili muhabbetine giremediler doğru dürüst muhtemelen finale doğru bir şeyler yaşanacak ama bu sefer de Cevher acı çekiyor oracıkta.

Şu Esra ölsün artık ne kadar belanın üstüne gitmeyi seviyor uyuz oldum :D

SON 2 BÖLÜM :(

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
8.Bölüm (Final) Yorumlarım..

Her şeyden önce hikaye yarım kaldı ama güzel toparlamışlar onu söyleyebilirim. Tek söyleyeceğim yazık oldu hikayeye o duyguyu 8 Bölümde bile çatır çatır aldık. Pastel Film'in emeğine sağlık bu tarz işlerle devam etmeliler kaliteli çizgili diziler bunlar. Şu an Pastel'in herhangi bir dizisi var mı başlayacak olan bilmiyorum ama olursa kesin vereceğim emeklere hitaben. Kaan Yıldırım Cemal rolüne muhteşem can vermiş. Yolu açık.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1. BÖLÜM

Cemal'in her şekilde İstanbul'a geleceği belliydi, ama kaza mevzusu saçma olmuş. Gökhan ile aralarında baya olay olacak. Kafa atmanın ardı gelecek. Cemal'in jandarma ve polis görünce ki halleride gereksizdi. Cemal'i de fabrikadaki kızla yapın daha ne işte. Annesinin benim yanımda demesine rağmen, polisin etkinliğe kadar gelip alması da ayrı bir klişe. Polis üşenmemiş Adana'dan kalkmış İstanbul'a gelmiş... :F Cemal'in Suna ile bakışmaları, denk gelmeleri de saçma. Zaten kızın başı bağlı. Yapın Cemal'i de fabrikadaki diğer kız ile. :A

Ahmet Mümtaz Taylan'ı ilk defa bu dizide izleme fırsatım oldu, oyunculuğu çok iyi. Ekranlarda olması gereken bir isim... Alef'te nasıl olacak merak ediyorum. :Z

Deniz Uğur'u ilk defa Zalim İstanbul'da izlemiştim. Seher ile Emel arasında dağlar kadar fark var, ama oyunculuğunun hakkını verenlerden birisi.

Gizem Karaca'nın da aldatılan kız olması şaşırttı beni doğrusu.
Ayrıca, Laçin Ceylan'ın da performansı harikaydı... :love1:

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
2. BÖLÜM

İlk bölümde Esra'dan fazla bahsedilmişti, geleceği bariz belliydi. Ama hamile geldi, şaşırttı. Annesi ilk kabul etmesede, kabul edeceği ortadaydı. Mahallelinin evinin önünde toplanıp, bağırıp çağırması, taş vs. atması güzeldi. :A Anne - kız Adana'yı terk edip İstanbul'a geldi.

Cemal baya değişti ilk bölüme göre. :F Amcasına verdiği söz, Gökhan'a karşı çıkmaması, konuşması vs. iyiydi. Biraz da Cemal oynasın iki yüzlü. Selim'in çıkıp geleceği, karşılık isteyeceği de ortada olan bir şeydi. Ses kaydını da gidip polise gitmesi akıllıcaydı Cemal'in.

Suna aldatılmasına rağmen annesi için geri döndü. Klişe bir şey, her dizide aldatılan, ailesinin zoru ile tekrar döner. Annesi psikopat anlaşılan. Ne yaptı ne etti ikna etti. Ama Gökhan yine oyun peşinde çıktı. :F Neslihan'ı kovdu ve ilişki bitti gibi gösterip kovmadı. Suna öğrenince neler olacak merak ettim.

ve hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir şey bence. Esra, Cemal'in en yakın arkadaşı Selim'den hamile çıktı. :eek: Bakalım ne olacak diğer bölüm. :F

@vadikızı izlemişmiydin abla bu diziyi?

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,068
Puanı
1,060
2. BÖLÜM

İlk bölümde Esra'dan fazla bahsedilmişti, geleceği bariz belliydi. Ama hamile geldi, şaşırttı. Annesi ilk kabul etmesede, kabul edeceği ortadaydı. Mahallelinin evinin önünde toplanıp, bağırıp çağırması, taş vs. atması güzeldi. :A Anne - kız Adana'yı terk edip İstanbul'a geldi.

Cemal baya değişti ilk bölüme göre. :F Amcasına verdiği söz, Gökhan'a karşı çıkmaması, konuşması vs. iyiydi. Biraz da Cemal oynasın iki yüzlü. Selim'in çıkıp geleceği, karşılık isteyeceği de ortada olan bir şeydi. Ses kaydını da gidip polise gitmesi akıllıcaydı Cemal'in.

Suna aldatılmasına rağmen annesi için geri döndü. Klişe bir şey, her dizide aldatılan, ailesinin zoru ile tekrar döner. Annesi psikopat anlaşılan. Ne yaptı ne etti ikna etti. Ama Gökhan yine oyun peşinde çıktı. :F Neslihan'ı kovdu ve ilişki bitti gibi gösterip kovmadı. Suna öğrenince neler olacak merak ettim.

ve hiç kimsenin aklına gelmeyecek bir şey bence. Esra, Cemal'in en yakın arkadaşı Selim'den hamile çıktı. :eek: Bakalım ne olacak diğer bölüm. :F

@vadikızı izlemişmiydin abla bu diziyi?

son bölümleri izlememiştim ya