İngiltere - İran | 2022 FIFA Dünya Kupası - B Grubu 1. Maç

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
2022-fifa-d%C3%BCnya-kupas%C4%B1-katar-jpg.119267

Katar'ın ev sahipliğinde Dünya Kupası heyecanı başladı!

İngiltere ile İran arasında oynanacak karşılaşma ile alakalı tüm yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Premier Lig dolayısıyla İngiltere en hakim olduğum takımdır sanırım. O yüzden İngiltere'yi de ayrı bir merak ediyorum. Bu kadroyla çıkıyorlarmış maça. Bence 3 tane tartışmaya açık seçim var kadroda.

Birincisi Trippier. Hoca normalde de Trent'i tutmuyor zaten de bu sezon Trent çok kötü başladığı için bu seçim anlaşılabilir. Reece James olsa veya Walker hazır olsa onlardan biri oynardı muhtemelen.

İkincisi Maguire. ManU bile artık adamdan vazgeçip yedeğe atmışken bu nasıl bir Maguire sevdasıdır anlamak güç.

Üçüncüsü de Kane'in arkasındaki üçlüde Foden'ın olmaması. Diğer üçü de iyi isimler elbette ama Foden bu formuyla kesin 11'e alınmalıydı bana göre.

İngiltere XI: Pickford, Trippier, Stones, Maguire, Shaw, Rice, Bellingham, Mount, Sterling, Saka, Kane.

İran XI: Beiranvand, Moharrami, Pouraliganji, Hosseini, Mohammedi, Nourollahi, Cheshmi, Hajsafi, Jahanbakhsh, Taremi, Karimi.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Premier Lig dolayısıyla İngiltere en hakim olduğum takımdır sanırım. O yüzden İngiltere'yi de ayrı bir merak ediyorum. Bu kadroyla çıkıyorlarmış maça. Bence 3 tane tartışmaya açık seçim var kadroda.

Birincisi Trippier. Hoca normalde de Trent'i tutmuyor zaten de bu sezon Trent çok kötü başladığı için bu seçim anlaşılabilir. Reece James olsa veya Walker hazır olsa onlardan biri oynardı muhtemelen.

İkincisi Maguire. ManU bile artık adamdan vazgeçip yedeğe atmışken bu nasıl bir Maguire sevdasıdır anlamak güç.

Üçüncüsü de Kane'in arkasındaki üçlüde Foden'ın olmaması. Diğer üçü de iyi isimler elbette ama Foden bu formuyla kesin 11'e alınmalıydı bana göre.

İngiltere XI: Pickford, Trippier, Stones, Maguire, Shaw, Rice, Bellingham, Mount, Sterling, Saka, Kane.

İran XI: Beiranvand, Moharrami, Pouraliganji, Hosseini, Mohammedi, Nourollahi, Cheshmi, Hajsafi, Jahanbakhsh, Taremi, Karimi.
Yoldaşımın yaptığı yorumlara imzamı atarım... İlk defa mantıklı yorumlar yapmışsın yoldaşım... Sterling'e göre formda olan Foden kesinlikle oynamalıydı... Maguire desen Allah affetsin... Eğer 11 oynamaya devam edecekse turnuva pek iyi geçmez İngiltere için... Geri kalan seçimler elbette anlaşılabilir seçimler... Ama buradaki mevzu İngiltere'nin oynayacağı futbol, akıcı mı olacak yoksa sıkıcı mı... Buna göre ileri turlar için bir şeyler söyleyebiliriz...

• Beğendim
Reactions: MasacRE and 12.Adam

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İngiltere o görkemli kadrosuna karşın çok kötü bir futbol oynayarak sadece sonuca ulaşmaya çalışıyordu bu turnuva öncesi. Yine öyle mi olur diye endişelerim vardı ancak bu turnuvaya çok iyi başladılar. Oyun olarak çok ileriye gitmiş takım. Onun sonucunda skor da geldi zaten, çok rahat bir galibiyetle başladılar turnuvaya.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam