İlyas Yalçıntaş - Farzet | Yeni Klip

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,928
23,538
1,060
Pop müziğin sevilen ismi İlyas Yalçıntaş, sözleri Seda Akay, müziği Niran Ünsal, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait olan 'Farzet' isimli şarkısına klip çekti.

Yönetmenliği Emrah Özbilen'e ait olan o klip sizlerle:

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
72,970
42,162
1,061
Ankara
Eski bir şarkıydı ama klip çekilmemişti, beklenen ilgiyi de görememişti. MS'de kullanmıştım şarkıyı ben de, çok kaliteli ve güzel bir parçadır. Kliplenmesine sevindim, ilgi görecektir. :X

Klibi de beğendim.

• Beğendim
Reactions: armandos

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,928
23,538
1,060
İlyas Yalçıntaş ve Buray, son dönemlerde sesini beğendiğim iki ses. Buray kadar dinlemesemde İlyas'in bir çok şarkısıni severek dinliyorum. Ses iyi olunca tüm şarkılar yakışiyor.
Bu şarkıda güzelmiş. Bir kaç kez dinlememe vesile oldu ve dahada dinlerim 😊

• Beğendim
Reactions: armandos

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
25,671
6,067
1,061
Çok iyi yorumcu. Çok kaliteli bir sesi ve farklı bir tarzı var. Şarkı da güzel olmuş.

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
65,750
14,390
1,060
Ankara
İlyas Yalçıntaş ve Buray, son dönemlerde sesini beğendiğim iki ses. Buray kadar dinlemesemde İlyas'in bir çok şarkısıni severek dinliyorum. Ses iyi olunca tüm şarkılar yakışiyor.
Bu şarkıda güzelmiş. Bir kaç kez dinlememe vesile oldu ve dahada dinlerim 😊
Sahibinden dinle bundan sonra :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Favori Üye
10 Mart 2015
33,928
23,538
1,060
  • Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
65,750
14,390
1,060
Ankara
Nalan'dan dinleyince otomatikmen Lerzan'ın yorumunu hatırladım ve şarkı tanıdık geldi ama İlyas'tan dinlerken hiç aklıma gelmedi :eek:

Lerzan'ın Seda Sayan kopyası olduğundan söz ettiğimiz geldi aklıma :A

İlyas'ın yorumu daha fazla hoşuma gitti :A
Şarkıyı mundar etmiş tanıyamaman normal. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
9 Aralık 2013
72,970
42,162
1,061
Ankara
Yok artık Nalan'ın Farzet'i miymiş bu. :eek: Bu ne hadsizlik. :A Lerzan da söylediydi. :A

Sahibinden dinle bundan sonra :A

Her yerden Nalan çıkıyor sıktı artık. :A @xBUGRAx
Ya bu şarkı İlyas'ın değil miymiş, yıllar önce yorumlamıştı zaten ama ben onun sanıyordum. Üçü arasında en iyi yorum bence Lerzan Mutlu'ya ait, en çok onun yorumunu beğendim. :D

• Güldürdün
Reactions: dreamy and xBUGRAx

xBUGRAx

Co-Admin
11 Şubat 2012
65,750
14,390
1,060
Ankara
Ya bu şarkı İlyas'ın değil miymiş, yıllar önce yorumlamıştı zaten ama ben onun sanıyordum. Üçü arasında en iyi yorum bence Lerzan Mutlu'ya ait, en çok onun yorumunu beğendim. :D
Ben de ilk çıktığında çok dinledim Lerzan'ı bol nağmeli yorumu hoşuma gidiyor benim de. :A Ama Nalan'ın sesi bir ayrı güçlü. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
6,794
4,055
460
Yok artık Nalan'ın Farzet'i miymiş bu. :eek: Bu ne hadsizlik. :A Lerzan da söylediydi. :A

Ben de tesadüfen öğrendim Nalan’a ait olduğunu. :A Bu üçlü arasından İlyas daha iyi seslendirmiş. Ve şarkıyı bambaşka seviyeye çıkarmış, konu tartışmaya kapalı o yüzden :A