İlker Kaleli 'Poyraz Karayel'den Ayrıldı Mı?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

İlker Kaleli 'Poyraz Karayel'den Ayrıldı Mı?

ilker-kaleli-biyografi-resimleri.jpg

Kanal D'nin sevilen ve ilgiyle izlenilen dizisi ''Poyraz Karayel''in sezon finaline Poyraz'ın ölümü damga vurmuştu, peki ünlü oyuncu diziden ayrıldı mı?

Yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği, başrollerinde İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu ve Musa Uzunlar'ın rol aldığı dizi çarşamba akşamı muhteşem sezon finaliyle ekrana gelmişti. Dizinin sezon finaline ise Poyraz Karayel'in ölümü damga vurmuştu. Ardından İlker Kaleli'nin ve Burçin Terzioğlu'nun paylaşımı İlker Kaleli'nin ayrıldığına dair haberi güçlendirmişti.

Fakat İlker Kaleli'nin diziden ayrılmadığı, olanların 'rüya'dan ibaret olduğu öğrenildi.

''Poyraz Karayel'' yepyeni sezonuyla Eylül'de Kanal D'de!

Kaynak: Uçankuş
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bence rüya değil de Ruslar için yapılmış bir tezgah olduğu ortaya çıkabilir, hem böylesi "rüyaymış, hayalmiş" kolaylığından daha iyi olur.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bence rüya değil de Ruslar için yapılmış bir tezgah olduğu ortaya çıkabilir, hem böylesi "rüyaymış, hayalmiş" kolaylığından daha iyi olur.
Ama yaralanmıştı sonuçta nasıl olacak ki o iş. Bence hayal olması daha mantıklı.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ama yaralanmıştı sonuçta nasıl olacak ki o iş. Bence hayal olması daha mantıklı.
İlk sezonda Sema da öldü gibi gösterilmişti, hatta daha gerçekçi olsun diye cam kırığıyla kendini yaralamıştı. Rüya olursa bu kadar olay saçma bir noktaya sapmış olur, bence öylesi daha iyi.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İlk sezonda Sema da öldü gibi gösterilmişti, hatta daha gerçekçi olsun diye cam kırığıyla kendini yaralamıştı. Rüya olursa bu kadar olay saçma bir noktaya sapmış olur, bence öylesi daha iyi.
Ama orada kendi aralarında anlaşıp plan yaptılar. Şimdi düşmanın ayağına gidip göğsünden kurşun yedi. Plan yapıp gömelim deseler toprağın altında ölüp gider adam :D Ancak mezar sahnesinden önce bize gösterilmeyen bir hastane sahnesi falan varsa olabilir belki ama sanmıyorum yine de benim aklıma en yatan sonlarda yaşananların Poyraz'ın kurşun yedikten sonra gördüğü hayaller olması.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Ama orada kendi aralarında anlaşıp plan yaptılar. Şimdi düşmanın ayağına gidip göğsünden kurşun yedi. Plan yapıp gömelim deseler toprağın altında ölüp gider adam :D Ancak mezar sahnesinden önce bize gösterilmeyen bir hastane sahnesi falan varsa olabilir belki ama sanmıyorum yine de benim aklıma en yatan sonlarda yaşananların Poyraz'ın kurşun yedikten sonra gördüğü hayaller olması.
Mit olabilir

Dukkandaki mankenler varsa vitrinde onun gibi bişey olabilir Mit bunu yapabir

Jonsnow

Favori Üye
Reaksiyon puanı
653
Puanı
155
Buradan bir Jon Snow olayı çıkmaz. Yapamazsınız yani yok olmaz çık

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ayrıldı haberine pek inanmamıştım, diziyi ne diye bıraksın sonuçta. :) Yeni sezonda ne yapacaklar bakalım, merak ediyorum.