İlker Aksum'dan '20 Dakika' İtirafı!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
640xauto-5-rzey-ivCP.jpg

İlker Aksum'dan '20 Dakika' itirafı!

'Yeşil Deniz', 'Poyraz Karayel', 'Diriliş: Ertuğrul', '7. Koğuştaki Mucize' ve 'Ramo' gibi yapımlarda rol alan başarılı oyuncu İlker Aksum, geçtiğimiz gün katıldığı canlı yayında geçtiğimiz yıllarda Star TV'de yayınlanan '20 Dakika' dizisi ile ilgili bir itirafta bulundu.

Yönetmen koltuğunda Ali Bilgin'in oturduğu, başrollerinde Tuba Büyüküstün, ve Müjde Uzman ile birlikte yer aldığı dizi hakkında Aksum, “20 Dakika dizisi, Arap bir prensin siparişiydi. 30 bölümlük bir işti. Bazen para için iş yapıyorsun, bazen üstüne para verdiğin projeler oluyor. Kör topal bu yaşa geldik" itirafıyla dikkat çekti.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kendisi de zaten başta rol almıyordu, sonradan kadroya dahil olmuştu. Keşke Arap prensi detayını vermeseydi. Bir de ilginçtir 30 değil, 25 bölüm sürdü. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
İlginç bir açıklama olmuş. Tuba'yı beğenmem yerden yere vururum ama bu dizi ciddi iyiydi ve tadında bitti. İlker Aksum'da komedi dışında bir dram dizisinde oynayıp başarılı olmuştu. Sanki istemeye istemeye girmiş gibi diziye.. Şaşırdım

Kendisi de zaten başta rol almıyordu, sonradan kadroya dahil olmuştu. Keşke Arap prensi detayını vermeseydi. Bir de ilginçtir 30 değil, 25 bölüm sürdü. :)
Hayır başroldü. Tuba Büyüküstün'ün eşiydi. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İlginç bir açıklama olmuş. Tuba'yı beğenmem yerden yere vururum ama bu dizi ciddi iyiydi ve tadında bitti. İlker Aksum'da komedi dışında bir dram dizisinde oynayıp başarılı olmuştu. Sanki istemeye istemeye girmiş gibi diziye.. Şaşırdım

Hayır başroldü. Tuba Büyüküstün'ün eşiydi. :)
"Kendisi de başta rol almıyordu, sonradan dahil olmuştu" derken, sonradan başrol olduğundan bahsediyorum. Biliyorum başrol olduğunu, baştan sona bütün bölümleri de izledim. Kastım, başrol oyuncusunun sonradan kendisinin olduğu. Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi. Başka başka oyuncular da gündeme gelmişti, en son kendisi olmuştu. :)

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
"Kendisi de başta rol almıyordu, sonradan dahil olmuştu" derken, sonradan başrol olduğundan bahsediyorum. Biliyorum başrol olduğunu, baştan sona bütün bölümleri de izledim. Kastım, başrol oyuncusunun sonradan kendisinin olduğu. Yanlış hatırlamıyorsam böyleydi. Başka başka oyuncular da gündeme gelmişti, en son kendisi olmuştu. :)
Yanlış yazmışsın toparlamaya çalışma. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf