"İlk Göktürk" Filminin İlk Oyuncusu Açıklandı!

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
MV5BYmRmZTFkNDItNDViYi00ZWMwLTgyN2UtNzEzYmZlZTk2NTVhXkEyXkFqcGdeQXVyMjMwMjUzNDQ@._V1_FMjpg_UX1280_.jpg

"Göktürk Üçlemesi" serisinin ilk filmi olan "İlk Göktürk"ün ilk oyuncusu açıklandı.

Dağ ve Börü serilerinin senaristi, yönetmeni ve yapımcısı Alper Çağlar bugün Instagram hesabından yaptığı açıklama ile yeni filmi İlk Göktürk'ün ilk oyuncusunu duyurdu. Filmin duyurulan ilk oyuncusu ülkesinde çeşitli filmlerde yer almış olan Alman oyuncu Robert Maaser oldu.

İlk Göktürk filmi 2022 yılında sinemalarda!

MV5BNjllYzgyNGEtNmI0YS00NTM0LTlmZGQtMzRmZThjMGY1ZGExXkEyXkFqcGdeQXVyNTQ4ODY0Mzk@._V1_FMjpg_UY1024_.jpg

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Beklediğim bir filmdir. Umarım Netflix'de olur.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,888
Puanı
360
Yönetmen platformlara vermeyi düşünmediğini söyledi. Üç büyük şirkette teklif vermiş ancak filmin büyüsünü bozmamak için sinemada yayınlamak istiyormuş.
Sinema çok riskli ya. Şimdi o kadar uğraşacaklar. Ben şagsen sinemada bu değerin karşılık bulacağını düşünmüyorum. Yazık olmasa bari :(

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
Sinema çok riskli ya. Şimdi o kadar uğraşacaklar. Ben şagsen sinemada bu değerin karşılık bulacağını düşünmüyorum. Yazık olmasa bari :(
Adam işin gişesinde değil. İzleyicinin yatarak değil de ciddi bir ortamda filmi izlemesini istiyormuş. Platformlara satarak her türlü parasını çıkartır.

• Beğendim
Reactions: Gizmen