''İlişki Durumu: Karışık'' Dizisine 4 Yeni Oyuncu!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Show TV'nin yeni yaz dizisi İlişki Durumu : Karışık'ın kadrosuna 4 yeni oyuncu dahil oldu!

MF Yapım imzalı, yönetmenliğini Barış Yöş'ün yaptığı, senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt'un yazdığı diziye, son olarak Beni Böyle Sev dizisinde rol alan Eda Ece, Parmaklıklar Ardında ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde rol alan Pamir Pekin dahil oldu.

Berk Oktay ve Seren Şirince'nin başrollerini paylaşacağı yapımda, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz'da yer alacak.

Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan 'İlişki Durumu : Karışık'ta, neşe, duygusallık ve heyecan eksik olmayacak.

İlişki Durumu : Karışık, Haziran ayında Show TV'de izleyicileriyle buluşacak.

tualimforumcomedaece7.jpg

http://www.***/wp-content/uploads//2014/10/pamir-pekin-600x320.jpg

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
İddialı bir dizi olacak gibi. Yazın tutar, ama kışın devam edemez bence.

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
benim.anlamadığım full house uyarlamalı dizi bu dizi mi, aşk kapıda mı??.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
eda ece kadar itici bir kız hiç görmedim yüzü erkek yüzü gibi kızın yani sanki peruk takmış erkeklere benziyor yüz hattı tamamen erkeksi:F

MeteAli

Üye
Reaksiyon puanı
70
Puanı
29
eda ece kadar itici bir kız hiç görmedim yüzü erkek yüzü gibi kızın yani sanki peruk takmış erkeklere benziyor yüz hattı tamamen erkeksi:F
Erkeksimi? Hayırda kızın kaşı gözü bence yeter saç falan behane oyunculuk zaten başlı başına iyi iyi bakın bence