Exxen İlginç Bazı Olaylar - Dizi Yorumları

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Olsun çok parlamaması daha iyi aslında az olsun öz olsun :A Toplam 8-9 bölüm sanırım, tam @Dosi lik kısalıkta :A
@Dosi'yi çok küçümsüyorsun, kısa sürede Yasak Elma'nın bütün bölümleri izlemiş birisi kendisi. Sanırım kısa sürede yaklaşık 80 bölüm izleyip güncele gelmişti. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Dosi'yi çok küçümsüyorsun, kısa sürede Yasak Elma'nın bütün bölümleri izlemiş birisi kendisi. Sanırım kısa sürede yaklaşık 80 bölüm izleyip güncele gelmişti. :A
Yok @Dosi az bölüm sayılı dizileri daha kolay sevdiği Yani başladığı için o yüzden söyledim şans verir belki diye sonuçta toplam 8-9 bölüm olması başka 80-90 bölüm başka :A

Yasak Elma’ya ortasından başlamamış mıydı 😱 :A @Dosi

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Araf and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Küçümseme işini sen yapıyorsun hep. Bu mesajda bile hisettim :A

Biriylemi karıştırdın (b)
O dizinin ilk 2 sezonuna bakmadım. Sadece ilk 3 bölüm eskiden bakmıştım ve direk 3. sezondan başlamıştım :A (Şuan izlemiyorum)

Ben Breaking Bad dizisini bir kaç günde izleyip bitirmiş biririyim :A
Yok @Dosi az bölüm sayılı dizileri daha kolay sevdiği Yani başladığı için o yüzden söyledim şans verir belki diye sonuçta toplam 8-9 bölüm olması başka 80-90 bölüm başka :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Küçümseme işini sen yapıyorsun hep. Bu mesajda bile hisettim :A

Biriylemi karıştırdın (b)
O dizinin ilk 2 sezonuna bakmadım. Sadece ilk 3 bölüm eskiden bakmıştım ve direk 3. sezondan başlamıştım :A (Şuan izlemiyorum)

Ben Breaking Bad dizisini bir kaç günde izleyip bitirmiş biririyim :A
Sanki bana Yasak Elma'ya başladığını ve kısa sürediğni bitirdiğini söylemiştin diye hatırlıyorum. :A Küçümseme değil, o kadar da üşengeç olmadığını söylüyorum. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sanki bana Yasak Elma'ya başladığını ve kısa sürediğni bitirdiğini söylemiştin diye hatırlıyorum. :A Küçümseme değil, o kadar da üşengeç olmadığını söylüyorum. :A
İlk 2 sezon izlemediğime göre öyle bir şey yok.
Tekrar yazayım. Breaking Bad tüm sezonları 1 haftdan az bir sürede izlemiştim ama o eskidendi. Artık uzun sezonlu dizilere bulaşmıyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
1x1

Beklediğimden çok daha iyi bir durum komedi ve dram komedisi söz konusuydu ve dizinin doğallığını sevdim açıkçası. Yer yer güldüren sahneler dahi oldu. İbrahim Büyükak oldukça iyi performans çıkarmış ama dizinin asıl yıldızı Zafer Algöz gibi, resmen yaşıyor rolü. Devam bölümleri de giderek daha da iyi olacak gibi…

7.5
------

Bu diziye de şans verin tadında bir komedi bence :A @Dosi @Araf @MEnes @xdragxx @Aserat
:A
1x10 (Sezon Finali)

Bu işin sırf Exxen'de diye bu kadar geri planda kalmasına üzülüyorum. Elbette kusursuz bir dizi değildi ama özellikle 3-4. bölümden sonra açılarak sezonun ikinci yarısıyla birlikte güzel bölümler izletti. Komedisini de dramını da (özellikle babaannenin ölümünün konu alındığı 9-10. bölümle bayağı duygusaldı) abartmadan tatlı tatlı işledi. İbrahim Büyükak hem senaryo hem oyunculuk olarak hem de ilk kez yapmasına rağmen yönetmenlikte eli yüzü düzgün iş çıkararak neden ÇGHB'nin en başarılı oyuncularından biri olduğunu kanıtlamış. Zafer Algöz, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya gibi ustaların yanı sıra özellikle Özgür Emre Yıldırım ve Cemre Ebüzziya'yla birlikte kadro da güzel bir uyum yakalayınca her cuma severek izledim. Sezon finalinde hikaye yeni bir yön almışken umarım devamını da eksiksiz kadroyla (2 isim olmayacak gibi duruyor zira) izlemeye devam ederiz.

Genel puanım: 7.5/10

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
1x1

Beklediğimden çok daha iyi bir durum komedi ve dram komedisi söz konusuydu ve dizinin doğallığını sevdim açıkçası. Yer yer güldüren sahneler dahi oldu. İbrahim Büyükak oldukça iyi performans çıkarmış ama dizinin asıl yıldızı Zafer Algöz gibi, resmen yaşıyor rolü. Devam bölümleri de giderek daha da iyi olacak gibi…

7.5
------

Bu diziye de şans verin tadında bir komedi bence :A @Dosi @Araf @MEnes @xdragxx @Aserat
3 bölüm şans verdim sarmadı.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
1x1

7.5
------

Ya yeter artık SNK izle be adam... Destansı bölümler ardı ardına geliyor sen hala...