'İkizler Memo Can', 'Siyah Beyaz Aşk' ve 'Ankara'nın Dikmeni' Tekrarlarıyla Kanal D'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
943px-Kanal_D_logo.svg.png

'İkizler Memo Can', 'Siyah Beyaz Aşk' ve 'Ankara'nın Dikmeni' tekrarlarıyla Kanal D'de!

Yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, başrollerini Özgürcan Çevik, Nehir Erdoğan, Burak Hakkı, Tuğba Çınar ve Emir Berke Zincidi'nin paylaştığı 'İkizler Memo Can' hafta içi her gün tekrarlarıyla 07.00'da izleyici ile buluşacak.

Kadrosunda Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, Muhammet Uzuner, Ece Dizdar, Arzu Gamze Kılınç, Deniz Celiloğlu ve Cahit Gök gibi isimlerin yer aldığı 'Siyah Beyaz Aşk' dizisi her gece 01.45'te ekrana gelecek.

Başrollerinde Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu, Nazmi Kırık gibi isimlerin yer aldığı, yapımcılığını Gani Müjde - Tükenmez Kalem'in üstlendiği 'Ankara'nın Dikmeni' dizisi ise cumartesi - pazar günleri 07.00'de ekrana gelecek.

• Beğendim
Reactions: denizz19

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de twitter,forum,youtube arası dolaşıyorum bazen dizi sahneleri bakıyorum zaten 3 gün fizik tedavi var 4'de geliyorum eve öyle. :A

Şu sıralar Acemi Cadı, Cennet Mahallesi'ne merak saldım. :A Kaç kere izlememe rağmen tekrar tekrar izliyorum, iyi geliyor. :F

Twitter'da sadece gündemi takip ediyorum, yoksa bir işe yaramıyor. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Şu sıralar Acemi Cadı, Cennet Mahallesi'ne merak saldım. :A Kaç kere izlememe rağmen tekrar tekrar izliyorum, iyi geliyor. :F

Twitter'da sadece gündemi takip ediyorum, yoksa bir işe yaramıyor. :A
Ben de dün 30 40 dakika baktım ilk bölümüne yarın belki devam ederim Acemi Cadı'ya.
Cennet Mahallesini denk geldikçe izliyorum dün herhalde Yunus nonoş oluyor sahnesini izledim. :A
Ben de aynı ben yorum falan da okuyorum ondan zaman geçiriyorum.

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de dün 30 40 dakika baktım ilk bölümüne yarın belki devam ederim Acemi Cadı'ya.
Cennet Mahallesini denk geldikçe izliyorum dün herhalde Yunus nonoş oluyor sahnesini izledim. :A
Ben de aynı ben yorum falan da okuyorum ondan zaman geçiriyorum.

Acemi Cadı'nın orijinalinde ilk bölüm 20 - 30 dakika, her şey o dakikalar arasında işlenmiş. Ama bizde daha detaylı. :A Gereksiz sahnelerde var, şuan 13. bölümdeyim bende. :F

Beter Ali'li sahnelere bakıyorum ben. Bugün şey fark ettim, dizinin 43. bölümü hiç bir yerde yok. :A O bölümde Beter mahalleye geliyor sanırım.

Sadece Sağlık Bakanının tweetlerine yanıt yazıyorum. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Acemi Cadı'nın orijinalinde ilk bölüm 20 - 30 dakika, her şey o dakikalar arasında işlenmiş. Ama bizde daha detaylı. :A Gereksiz sahnelerde var, şuan 13. bölümdeyim bende. :F

Beter Ali'li sahnelere bakıyorum ben. Bugün şey fark ettim, dizinin 43. bölümü hiç bir yerde yok. :A O bölümde Beter mahalleye geliyor sanırım.

Sadece Sağlık Bakanının tweetlerine yanıt yazıyorum. :A
Sen orijinalini mi izliyorsun bizimkini mi? :A
Ben Yunus'u seviyorum ya. :A
Ben yorum okuyorum da yanıt yazdığım yer sayısı 1 elimin parmağını geçmez.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,005
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sen orijinalini mi izliyorsun bizimkini mi? :A
Ben Yunus'u seviyorum ya. :A
Ben yorum okuyorum da yanıt yazdığım yer sayısı 1 elimin parmağını geçmez.

Orijinalinin sadece ilk bölümüne baktım, bizimkini takip ediyorum. :A
Hem Yunus, hem Beter ikisini de seviyorum. :A Ama ikisi aynı anda hiç olmadı, Yunus gitti Beter geldi, Beter gitti Yunus geli. :F

Son 1 haftada bakanın tweetlerine yoğunlaştım, baya beğeni geldi oralardan. :A

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Orijinalinin sadece ilk bölümüne baktım, bizimkini takip ediyorum. :A
Hem Yunus, hem Beter ikisini de seviyorum. :A Ama ikisi aynı anda hiç olmadı, Yunus gitti Beter geldi, Beter gitti Yunus geli. :F

Son 1 haftada bakanın tweetlerine yoğunlaştım, baya beğeni geldi oralardan. :A
Onu önceki mesajlarında gördüm. :A
Aynen ikisi olsa belkii daha eğlenceli olurdu. :A
Yanıtlarına mı? :A