'İkimizin Sırrı'nın Yayın Tarihi Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
00-jpg.104831

ATV'nin merakla beklenen yeni dizisi 'İkimizin Sırrı'nın yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Üs Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Cem Akyoldaş'ın oturduğu, başrollerinde; Leyla Feray, Aras Aydın, ve Ahsen Türkyılmaz'ın yer aldığı dizi pazar akşamları izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

İkimizin Sırrı, ilk bölümüyle 8 Ağustos Pazar 20.00'de ATV'de başlıyor!

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Oha Baş Belası'ndan o kadar mı umutsuzlar. :F O cuma olur yarış kızışır artık. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Cuma diyordum ters köşe oldu. :eek: Elimi Bırakma (aynı yapımcı) zamanında pazar günü tutunca ona özendiler herhalde ama eylüle kadar Baş Belası'ndan pek farklı gidebileceğini sanmıyorum. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Günü baya şaşırttı. Ben cuma veya perşembe olur diye düşünüyordum, pazar oldu. :A İyi de oldu aslında, izlediğim bir dizi yoktu bunu izlerim.

Karışık, ama güzel bir fragman olmuş. Umarım bu sefer Aras Aydın şeytanın bacağını kırar. :bhr:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Çok şaşırdım. :eek: Baş Belası'nın koordinatörü sezon başlayınca gün değiştirmemek için Pazar yayınlanıyoruz demişti yalan oldu o iş. :A Hangi gün yayınlanacak acaba…

Elimi Bırakma'nın yazın Pazar gününde yüksek alması yapımcıyı yüreklendirmiş demek ki. :A Dram dizileri özellikle ATV'nin dram dizileri yazın iyi gidiyor ama bu diziden emin değilim.

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,109
Puanı
710
Çok şaşırdım. :eek: Baş Belası'nın koordinatörü sezon başlayınca gün değiştirmemek için Pazar yayınlanıyoruz demişti yalan oldu o iş. :A Hangi gün yayınlanacak acaba…

Elimi Bırakma'nın yazın Pazar gününde yüksek alması yapımcıyı yüreklendirmiş demek ki. :A Dram dizileri özellikle ATV'nin dram dizileri yazın iyi gidiyor ama bu diziden emin değilim.
Kırgın çiçekler iyi gitti ama aşk romantik iyi gitmiyor

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Orası da doğru da cumartesi de pek parlak gitmez, öbür türlü hem yaz sonuna kadar yüksekme garantisi var hem de Kardeşlerim için bir daha gün derdi yok. :A
Kardeşlerim'in gününü bir yaz dizisi için değiştirmezlerdi de, bir süre bekletibilirdiler yeni sezonu. :A Final yapması için ellerinden geleni yaparlar ama şimdi o doğru. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kardeşlerim'in gününü bir yaz dizisi için değiştirmezlerdi de, bir süre bekletibilirdiler yeni sezonu. :A Final yapması için ellerinden geleni yaparlar ama şimdi o doğru. :A
Yok işte o manada cumartesi mantıksız diyorum, sezona zaten kayıp ve yeni karakterlerle girecekler. Bekletmemeleri en doğrusu bir de İçimizden Biri geliyor. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy