'İkimizin Sırrı' Final Yapıyor! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
105638-31c03cedd90e3d1000dbbfcf42013999.jpg

ATV'nin pazar akşamları yayınlanan dizisi 'İkimizin Sırrı'ndan kötü haber!

Yapımcılığını Üs Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturduğu, başrollerini; Leyla Faray, Aras Aydın ve Ahsen Türkyılmaz'ın paylaştığı dizi ekran yolculuğunu sonlandırıyor.

Geçtiğimiz hafta 8. bölümü yayınlanan dizi, yayın akışında bir değişiklik olmaz ise 10 Ekim Pazar akşamı yayınlanacak olan 10. bölümüyle final yapacak.

İkimizin Sırrı, yeni bölümüyle pazar 20.00'de ATV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,937
Puanı
1,061
Daha ekim gelmeden iki dizi için final haberi geldi bu sene kararlar daha mı hızlı alınıyor ne. Gerçi bu dizi baştan beri 2-3 reyting aldığı için umut vermiyordu o yüzden şaşırtmadı. Sadece ATV düşük reytinglere biraz daha toleranslı davrandığı için 13'ü görür diyordum. Kadrosu iyiydi yazık oldu.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,622
Puanı
1,061
ATV'nin yeni sezon tanıtımındaki iki dizi şimdiden final kararı aldı. Sezon arasında yayına giren bu tarz diziler 13 bölüm olarak planlanmalı ve sezon başlamadan bitmeli.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,327
Puanı
860
13 bölümü görür diye düşünmüştüm ama 2,3 reyting alıyordu zaten rakiplerin gelmesiyle onu da kaybetti. Bakalım İçimizden Biri'nin final haberi ne zaman :A

• Güldürdün

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Final haberleri art arda gelmeye başladı sırada show tv'nin dizisi gibi duruyor onun reytingleri daha kötü.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Vay be 13 bile olmadı yani, Üs Yapım ilk kez hüsrana uğramış oldu ve garipsedim diyeceğim de iki uğursuzun başrol olmasına bu çok bile. :A Sen de güzelim diziye uğursuz geldin. :A @Emre Ozansoy

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Vay be 13 bile olmadı yani, Üs Yapım ilk kez hüsrana uğramış oldu ve garipsedim diyeceğim de iki uğursuzun başrol olmasına bu çok bile. :A Sen de güzelim diziye uğursuz geldin. :A @Emre Ozansoy
Uğursuz yerine 'şanssız' diyelim bence. :( Ne desem bilemedim, ama haklısın. Geçen hafta ben izlemeye başladıktan sonra oldu ne olduysa, neyse kalan bölümleri de tamamlayayım. O kadar izledim boşa gitmesin. :bhr:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Uğursuz yerine 'şanssız' diyelim bence. :( Ne desem bilemedim, ama haklısın. Geçen hafta ben izlemeye başladıktan sonra oldu ne olduysa, neyse kalan bölümleri de tamamlayayım. O kadar izledim boşa gitmesin. :bhr:
Aras'ı Kiraz Mevsimi'nden severim, Leyla Feray'ı da izleyip sevmişliğim var ondan hadi dediğin olsun bu sefer. :A Yazık oldu diziye keşke izlemeseydin... Kalan bölümleri izlersen 0 alır artık. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aras'ı Kiraz Mevsimi'nden severim, Leyla Feray'ı da izleyip sevmişliğim var ondan hadi dediğin olsun bu sefer. :A Yazık oldu diziye keşke izlemeseydin... Kalan bölümleri izlersen 0 alır artık. :(
Aras'ın sanırım izlemediğim tek dizisi Kiraz Mevsimi. :A Leyla Faray'ı da ilk kez burada izledim, baya iyiymiş ve Ahsen ile çok iyi uyum yakalamışlar.

Artık yaptık bir şey, sonunu getirelim. Bu hafta değil ama final bölümü 0'a düşebilir. :(