İbrahim Kendirci Hangi Dizi ile Geri Dönüyor?!

Polyanna ~

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
9
Puanı
149

Geçtiğimiz günlerde Hande Soral, Damla Sönmez ve Burak Sağyaşar ile birlikte "Budala" dizisinde rol alacağı konuşulan genç oyuncu, bu dizi projesinin rafa kalkması ile birlikte yeni proejelere yelken açtı. İbrahim Kendirci'de Adam Film'in yapımını üstlendiği "İki Yaka Bir İsmail" dizisinde Erdal Özyağcılar ile birlikte kamera karşısına geçecek. Türk-Yunan ortak yapımı olan dizi iki eşli balıkçı İsmail'in hayatını anlatacak.

Bu dizinin kadrosu çok iyi olmaya başladı birde kızlar güzel oldu mu kadro tamamdir. yalnız bu dizi nasıl senaryosu düşmeden devam eder merak ediyorum

Başlayıp gelmeyen çok dizi var. hem ben iki kadının birbirlerinden habersiz olmalarını pek anlamadim. adam nasıl becerıyor . tek ihtimal 6 ay türkiye 6 ay adalarda iş buluyom yalanıyla iki kadını kandırabilir. yoksa diğer türlü kadınların olayı cakmaması çok zor. yada adam full zengindir karıları bılmıyordur. çalışmaya adaya gıdıyom diye kaldırabilir... ama bi şekilde öğrenilecek bir durum

ev değil kontakti
)))))) eğer iki kadının olayı cakozlamamasina mantikli bi çözüm bulunursa dizi süper olur erdal öz yagcılar iyi ve komik baba rolleri için bire bir ondan daha iyi bu rol için başkası düşünülemez.. belki baba dizinin başında bu işi sürdürebileceğini düşünüp iki eşinede durumu anlattır. hikaye böyle baslayabilir. ama heyecan olsun diye olayı gizlenmesi dizi için en iyisi

Doğru bir proje seçmiş gibi, yine İzmir yakınlarında olacak.