İbrahim Büyükak 'Tutunamayanlar'a Konuk Oluyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT 1'in sevilen absürt komedi dizisi 'Tutunamayanlar'a sürpriz konuk!

Yapımcılığını Ahmet Tarık Güven'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan'ın oturduğu; kadrosunda Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Zafer Algöz, Şinasi Yurtsever, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız ve Yeliz Kuvancı gibi isimlerin yer aldığı dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan bölümüne İbrahim Büyükak konuk oluyor.

'Tutunamayanlar' yeni bölümüyle Salı 20.00'de TRT 1'de!

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Film reklamı için kanal kanal gezmek gerçekten çok itici gözüküyor.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Ahmet ve Murat ikilisinden sonra şimdi de bu bulduğu her yere çıkıyor.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İtici gözükmeye başladı cidden artık. :( Önce ÇGH 2, sonra GGS, şimdi de bu. Bari bu dizi ve programlarda yer aldığına değse. :F

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Yeter ama abiyane tabirle bKunu çıkardı yani

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Diziyi izlemediğim ve takip etmediğim için bunu bilmemem normal değil mi?
Bu bir bahane değil. Mesela @Özgür de daha önce Vuslat konusu için demişti başrol oyuncularından biri yok diye. TRT dizisi olduğu için belki bir tık daha geri planda olabilir ama sırf erken konu açmak için her seferinde aynı şey yapılmamalı. Lafım özellikle sana değil genel konuşuyorum.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu bir bahane değil. Mesela @Özgür de daha önce Vuslat konusu için demişti başrol oyuncularından biri yok diye. TRT dizisi olduğu için belki bir tık daha geri planda olabilir ama sırf erken konu açmak için her seferinde aynı şey yapılmamalı. Lafım özellikle sana değil genel konuşuyorum.
Herkes ben mi dikkat etsin. :A

2 sezondur başrollerden biri olan Ümit İbrahim Kantarcılar’ın adı konularda yazmıyorken, ayrılan oyuncuların adı yazıyordu. :F Bilmediğim dizi bile olsa jeneriğine bakma zahmetinde bulunuyorum ama insanlar hazıra konmaya alışmış tabi. :F Araştırmak zor geliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat