İbrahim Büyükak 'Tutunamayanlar'a Konuk Oluyor!

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,772
3,859
450
İstanbul
TRT 1'in sevilen absürt komedi dizisi 'Tutunamayanlar'a sürpriz konuk!

Yapımcılığını Ahmet Tarık Güven'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Osman Nail Doğan'ın oturduğu; kadrosunda Doğu Demirkol, Ece Çeşmioğlu, Zafer Algöz, Şinasi Yurtsever, Bora Akkaş, Hande Katipoğlu, Barış Yıldız ve Yeliz Kuvancı gibi isimlerin yer aldığı dizinin gelecek hafta yayınlanacak olan bölümüne İbrahim Büyükak konuk oluyor.

'Tutunamayanlar' yeni bölümüyle Salı 20.00'de TRT 1'de!

S.G.A.T.

Moderatör
12 Şubat 2012
21,283
6,219
1,061
Film reklamı için kanal kanal gezmek gerçekten çok itici gözüküyor.

serhatt

Konu Editörü
10 Aralık 2014
47,045
19,878
1,060
Ahmet ve Murat ikilisinden sonra şimdi de bu bulduğu her yere çıkıyor.

Emre Ozansoy

Konu Editörü
26 Ağustos 2017
6,772
3,859
450
İstanbul
İtici gözükmeye başladı cidden artık. :( Önce ÇGH 2, sonra GGS, şimdi de bu. Bari bu dizi ve programlarda yer aldığına değse. :F

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
54,448
35,350
1,061
İstanbul
Diziyi izlemediğim ve takip etmediğim için bunu bilmemem normal değil mi?
Bu bir bahane değil. Mesela @Özgür de daha önce Vuslat konusu için demişti başrol oyuncularından biri yok diye. TRT dizisi olduğu için belki bir tık daha geri planda olabilir ama sırf erken konu açmak için her seferinde aynı şey yapılmamalı. Lafım özellikle sana değil genel konuşuyorum.

Özgür

Moderatör
28 Aralık 2011
18,856
14,894
859
Bu bir bahane değil. Mesela @Özgür de daha önce Vuslat konusu için demişti başrol oyuncularından biri yok diye. TRT dizisi olduğu için belki bir tık daha geri planda olabilir ama sırf erken konu açmak için her seferinde aynı şey yapılmamalı. Lafım özellikle sana değil genel konuşuyorum.
Herkes ben mi dikkat etsin. :A

2 sezondur başrollerden biri olan Ümit İbrahim Kantarcılar’ın adı konularda yazmıyorken, ayrılan oyuncuların adı yazıyordu. :F Bilmediğim dizi bile olsa jeneriğine bakma zahmetinde bulunuyorum ama insanlar hazıra konmaya alışmış tabi. :F Araştırmak zor geliyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat