'İbo Show'un Yeni Bölüm Konukları Belli Oldu! | 21 Kasım

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,759
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1605376427415-png.95130

'İbo Show'un yeni bölüm konukları belli oldu!

Yapımcılığını Poll Production ve Global Medya'nın üstlendiği, İbrahim Tatıses'in keyifli sunumu ile ekrana gelen, her hafta birbirinden ünlü isimlerin ağırlandığı programın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümüne Hülya Avşar, Demet Akbağ, Olgun Şimşek ve Kubat konuk oluyor.

'İbo Show' yeni bölümüyle Cumartesi 20.00'de Star TV'de!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok iyi iki konuk da, Sezen'i de görecek miyiz acaba? Yakında Ajda Pekkan da konuk olur diye düşünüyorum. :D

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
HULYA AVŞAR en son ibo showa atvde 2006 senesinde konum oldu hemde iki kere reytıng rekorları kırdı..ibo showda stardan ayrılır atvye atvden ayrılır stara geçer senelerce öyle..kanal 6 ve show tv de vardı...90 lımyılartda skeçlerde harelde olgun şimşek vardı sanırsam.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Konuklar çok iyi ama benim için en kalitelisi Olgun Şimşek ve Demet Akbağ. Hülya Avşar ama içlerinden en reyting çekecek konuk

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,759
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çok iyi iki konuk da, Sezen'i de görecek miyiz acaba? Yakında Ajda Pekkan da konuk olur diye düşünüyorum. :D
Birsen Altuntaş ilerleyen bölümlerde Tarkan ile Sezen Aksu'nun konuk olacağını yazmıştı ilk haberinde. Ajda Pekkan gelirse harika olur. :bhr:
Hülya Avşar ve Demet Akbağ çok iyi konuklar :Z ama bakar mıyım bilemiyorum.(b)
YouTube'a sahne sahne yüklüyorlar, en kötü öyle izlersin. :A Ben öyle yaptım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,759
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İkinci tanıtım:

Hülya Avşar ve Demet Akbağ çok iyi konuklar :Z ama bakar mıyım bilemiyorum.(b)
Bakarım bu hafta. Konuklar süper.
Muhteşem konuklar var. Liderlik alınır bu hafta.
Serhat elendi diye sosyal medyaya haber salan Acun abim zirveyi bırakmaz..
HULYA AVŞAR en son ibo showa atvde 2006 senesinde konum oldu hemde iki kere reytıng rekorları kırdı..ibo showda stardan ayrılır atvye atvden ayrılır stara geçer senelerce öyle..kanal 6 ve show tv de vardı...90 lımyılartda skeçlerde harelde olgun şimşek vardı sanırsam.
Konuklar çok iyi ama benim için en kalitelisi Olgun Şimşek ve Demet Akbağ. Hülya Avşar ama içlerinden en reyting çekecek konuk
Hülya Avşar şaşırttı. Sıra Yıldız Tilbe'de mi acaba? :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24