Star İbo Show - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

Yiğitt

Emekli
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
45,397
Puanı
1,061
1605376427415.png
Ekranların fenomen programlarından 'İbo Show' ekranlara geri döndü!

İbrahim Tatlıses'in sunumuyla ekranlara gelen programın her hafta yayınlanacak bölümüne birbirinden ünlü isimler konuk olarak katılacak. 'İbo Show' yeni bölümleriyle her cumartesi 20.00'de Star TV'de!

Program ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler...

• Beğendim
Reactions: Dosi

Yiğitt

Emekli
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
45,397
Puanı
1,061
İbrahim Tatlıses'in orkestrası muhteşem gerçekten. ''Haydi Söyle'' şarkısını seslendiriyor İbo, eski nağmelere çıkamasa bile hala çok iyi.

Emre Ozansoy

Konu Editörü
Reaksiyon puanı
20,878
Puanı
1,060
Programa o kadar laf ettim, ama meraktan bende izledim Youtube'a yüklenen sahneleri. Daha da izlemem sanırım, Cumartesi günleri iyi bir alternatif olabilir mi onu gelecek haftalar da öğreniriz.

Sibel Can'ı konuşmaya gerek yok, harika ötesi... :bhr:

Deniz Seki, Altın Kelebek'te 'Heyecanı Yok'u mahvetmişti dün de 'Nereden Bileceksiniz'i mahvetmiş... :kizgin:

Yiğitt

Emekli
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
45,397
Puanı
1,061
Programa o kadar laf ettim, ama meraktan bende izledim Youtube'a yüklenen sahneleri. Daha da izlemem sanırım, Cumartesi günleri iyi bir alternatif olabilir mi onu gelecek haftalar da öğreniriz.

Sibel Can'ı konuşmaya gerek yok, harika ötesi... :bhr:

Deniz Seki, Altın Kelebek'te 'Heyecanı Yok'u mahvetmişti dün de 'Nereden Bileceksiniz'i mahvetmiş... :kizgin:
Beğenmedin mi ya, daha da izlemem deyince? :A

Dosi

Moderatör
Reaksiyon puanı
52,307
Puanı
1,060
Geçen gün yazmıştım. Umarım şu iki de bir 'Az sonra' vtr'lerini azaltırlar. . Bir süre sonra yoruyor insanı.

Yeni bölümde Olgun Şimşek'in kısımlarını izlerim :D