İ.H. Konyaspor 4-3 Galatasaray | Süper Lig 20-21 Sezonu - 17.Hafta Maçı (Maç Sonucu)

Maç nasıl sonuçlanır?

• Konyaspor kazanır.

Oy: 0 0.0%
  • Berabere biter.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Abdülkerim Bardakçı tam Anadolu topçusu. Bu işten para kazanması bile facia.
------

5 olabilir bu maç. Konyaspor çok etkili ve basit oynuyor.

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Vay be 4-2
GS 1 gol daha atsa @pompy tam tutturacak ama bu bile başarı. Bol gol olacağını hissetmiş. Helal @pompy
Daha yazarken 4-3 :eek:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Öncelikle Konya'nın aldığı 3 puan helali hoş olsun. Hak ettiler, bizden daha iyi oynadılar ve rahat kazandılar. Böyle bir 3 puan kaybetmeyi, Antalya maçındaki gibi bir 2 puan kaybetmeye yeğlerim. En azından baştan sona futbol oynadılar, defansif bir futbol böyle olur işte. Fırsat bulmuşken diyeyim, Ersun Yanal..... neyse.

Rezalet bir futbol ve zayıf futbolculardan ancak bu olurdu. Belhanda'sı ayrı Luyindama'sı ayrı, değişiklikleri ayrı... Ama en çok da Luyindama maçı resmen Konya'ya verdi o amatörlüğüyle. Derhal devre arası yollar ayrılmalı bu sözde Servet Çetin ile. Servet Çetin çok daha iyiydi bu adamdan.

Bu arada şampiyonluk yarınlara kaldı. Beşiktaş-FB-Antep yarışı hayırlı olsun. İlk 10'a giremeyiz.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Öncelikle Konya'nın aldığı 3 puan helali hoş olsun. Hak ettiler, bizden daha iyi oynadılar ve rahat kazandılar. Böyle bir 3 puan kaybetmeyi, Antalya maçındaki gibi bir 2 puan kaybetmeye yeğlerim. En azından baştan sona futbol oynadılar, defansif bir futbol böyle olur işte. Fırsat bulmuşken diyeyim, Ersun Yanal..... neyse.

Rezalet bir futbol ve zayıf futbolculardan ancak bu olurdu. Belhanda'sı ayrı Luyindama'sı ayrı, değişiklikleri ayrı... Ama en çok da Luyindama maçı resmen Konya'ya verdi o amatörlüğüyle. Derhal devre arası yollar ayrılmalı bu sözde Servet Çetin ile. Servet Çetin çok daha iyiydi bu adamdan.

Bu arada şampiyonluk yarınlara kaldı. Beşiktaş-FB-Antep yarışı hayırlı olsun. İlk 10'a giremeyiz.
Bir maçtan şampiyonluk kaybedilmez. Bu yarış Fenerbahçe Beşiktaş Galatasaray arasında geçecektir.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

Konuyu açmamı beklemiştin. Açsaydım ne derdin bu skora? :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Galatasaray'ın yenilmesi ve sıfır puan alman mı yoksa Galatasaray'ın 1 puan da olsa kazanması fakat 3 puan kapmak mı? :A
Ben son anlarda bunun 1 puan almalı versiyonunu düşündüm ve karar veremedim. :A

@pompy'ye tebrikler, durdu durdu turnayı gözünden vurdu. :A

İsmail hocamıza da tebrikler. :Z :A @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Totem işe yaradı :oley: Gerçi başlığa dokunduğun anda kesinleşmişti :A
Klasik totemci troll mesajlar. TSL hakkındaki mesajlarını okumuyorum bile artık. :D
Sen de iyi troll mu var? Dediğim konusunda ciddiyim. Yarış bu 3 takım arasında geçecek zaten transfer döneminde eksikleri bir nevi kapanır.

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Totem işe yaradı :oley: Gerçi başlığa dokunduğun anda kesinleşmişti :A

Sen de iyi troll mu var? Dediğim konusunda ciddiyim. Yarış bu 3 takım arasında geçecek zaten transfer döneminde eksikleri bir nevi kapanır.
Bu adamın olayı çok farklı. 10 mesaj atıyorsa 10 tanesi de troll. TSL konusundaki düşüncelerini bilmiyorum mesela. Hiçbir şekilde fikir beyan etmiyor. Ana sayfaya bakıyorum, GS konusuna mesaj yazıp üste çıkartmış; içine giriyorum konunun kopyala-yapıştır tarzı mesaj yazmış yine. "Öldük, bittik, kümeye düşeriz, Beşiktaş 96 tane gol atar bize, kulübü kapatırız." Hemen paragrafın başlangıç cümlesinde belli ediyor ana düşüncenin ne olduğunu. Ben de hemen ctrl + w patlatıyorum. Okumuyorum mesajlarını.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu adamın olayı çok farklı. 10 mesaj atıyorsa 10 tanesi de troll. TSL konusundaki düşüncelerini bilmiyorum mesela. Hiçbir şekilde fikir beyan etmiyor. Ana sayfaya bakıyorum, GS konusuna mesaj yazıp üste çıkartmış; içine giriyorum konunun kopyala-yapıştır tarzı mesaj yazmış yine. "Öldük, bittik, kümeye düşeriz, Beşiktaş 96 tane gol atar bize, kulübü kapatırız." Hemen paragrafın başlangıç cümlesinde belli ediyor ana düşüncenin ne olduğunu. Ben de hemen ctrl + w patlatıyorum. Okumuyorum mesajlarını.
Ha sen bana dedin sandım ben :F Ben de totem yapıyorum arada da bana dedin sandım. @Tolstoyevski için mi dedin? :F

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İsmail hocam bu sene kendini geliştirmeye devam ediyor :A @bazinga

Şaka maka Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray'dan aşırı rahat 9 puan aldı. Bu başarısını 2.yarıda da sürdürür umarım bizim maç hariç :A

Bir Gs'li bana bugün Fatih Terim'in oyuncu değişikliklerini açıklasın rica ediyorum. Neden 2-1 gerideyken 3 stopere falan döndü? :A Niye bek çıkarıp bek aldı sürekli? :D