İşte Süper Lig Ekiplerinin Yeni Teknik Adamları!

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Süper Ligde ilk 8 hafta sonunda bazı takımlar teknik direktörleri ile yollarını ayırdı. Bu ayrılan isimlerin yerlerine ise yeni gelen teknik direktörler belli oldu.

Bu ilk 8 haftada Trabzonspor Eddie Newton, Antalyaspor Tamer Tuna, Kayserispor Bayram Bektaş, Kasımpaşa Mehmet Altıparmak ve Gençlerbirliği ise Mert Nobre ile yollarını ayırdı.

Ayrılan isimlerin yerine ise Trabzonspor; Abdullah Avcı, Antalyaspor; Ersun Yanal, Kayserispor; Samet Aybaba, Kasımpaşa; İrfan Buz ve Gençlerbirliği ise Mustafa Kaplan ile anlaşma sağladı.

Kasımpaşa ve Gençlerbirliği'nin yeni teknik direktörleri ise takımları başında daha önceki senelerde de görev yapmışlardı.

images (9).jpeg

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Ne kadar çabuk değişiyor yeni gelenlerden sezonu tamamlayamayanlar da olacaktır

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Kasımpaşa ve Gençlerbirliği ne hedefledi de hocalarını kovdu anlamıyorum.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Abdullah Avcı'ya Trabzonspor dayanabilirse uzun vadede iyi işler yapacağını düşünüyorum.

Ersun Yanal'ın elinde iyi bir kadro olacak. Sezon yarısında 2-3 takviye ile ligi ilk 7-8 içerisinde bitirebilirler.

Gençlerbirliği döndü dolaştı yine eski hocasına gitti. Küme düşmez ama çokta yukarıda olmaz takım.

Kayserispor Samet Aybaba ile iyi işler çıkarabilir. Zamanla göreceğiz.
Kasımpaşa ve Gençlerbirliği ne hedefledi de hocalarını kovdu anlamıyorum.

Kasımpaşa'nın durumu ligde iyiydi aslında. Yanılmıyorsam 7. sırada olması gerek takımın. Bu şekildeyken hocayı göndermek mantıklı değil. :)

İrfan Buz'u da severim. Daha önce 2 1. lig takımını şampiyon yapıp süper lige çıkardı ama sonra gönderdiler adamı. Kasımpaşa'da başarılı olmasını isterim. :)

• Beğendim
Reactions: mesmeso