'İçimizden Biri'nin Kadın Başrol Oyuncusu Belli Oldu! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
539

'İçimizden Biri' dizisinin kadın başrol oyuncusu belli oldu!

Yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini ve senaristliğini ise Ersoy Güler'in üstlendiği ve Bora Akkaş'ın başrolünde yer aldığı dizinin kadın başrol oyuncusu ise 'Sol Yanım' ve 'Yemin' gibi dizilerde yer alan Özge Yağız oldu.

İrlandalı Ortodoks bir papazın oğlu Adam ile geleneklerine bağlı Müslüman bir ailenin kızı olan Havva'nın hikayesini anlatacak olan İçimizden Biri yeni sezonda Show TV'de başlıyor!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Iy şu günlük dizilerden çıkanları da başımıza çıkarıyorlar ya hasta oluyorum. Hazal Subaşı vol. 2 diyebiliriz hatta. :T: Bir de kızın bazı fanları Bora'yla uyumlu olmazlar diye şimdiden başlamışlar da kendi sevdiğiniz oyuncu daha iki sene önce Kanal 7'nin uyduruk günlük dizisinde oynuyorken ne bu haller diye sorarlar insana. Hele Tolga Mendi kalasından sonra Bora Akkaş gibi iyi bir oyuncuyla partner olduğu için şükretsinler.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Iy şu günlük dizilerden çıkanları da başımıza çıkarıyorlar ya hasta oluyorum. Hazal Subaşı vol. 2 diyebiliriz hatta. :T: Bir de kızın bazı fanları Bora'yla uyumlu olmazlar diye şimdiden başlamışlar da kendi sevdiğiniz oyuncu daha iki sene önce Kanal 7'nin uyduruk günlük dizisinde oynuyorken ne bu haller diye sorarlar insana. Hele Tolga Mendi kalasından sonra Bora Akkaş gibi iyi bir oyuncuyla partner olduğu için şükretsinler.
Tolga Mendiye kalas deme :bhr:

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kıza bak günlük diziden sonra resmen şahlandı ama diziye olan minicik inancımı da yerle bir etti. Başrol olmak için çok yeterli birisi değil gibi sanki.
Ekrana yakışan bir yüzü var, ama kesinlikle başrol olacak yetenekte biri değil. Bu dizi için benim de azıcık umudum vardı, ama o da gitti. :(

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ekrana yakışan bir yüzü var, ama kesinlikle başrol olacak yetenekte biri değil. Bu dizi için benim de azıcık umudum vardı, ama o da gitti. :(
Cidden yan rollerde kendini ispatlayıp başrole geçse çok güzel olur, Yeni Gelin'in başrolleri bile daha iyiydi.

Neyse zaten bu hafta hatta bugün bunun orijinaline başlamayı düşünüyorum, bu kalsa da olur. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Cidden yan rollerde kendini ispatlayıp başrole geçse çok güzel olur, Yeni Gelin'in başrolleri bile daha iyiydi.

Neyse zaten bu hafta hatta bugün bunun orijinaline başlamayı düşünüyorum, bu kalsa da olur. :A
Hazal Subaşı günlük diziden çıktıktan sonra başrol oldu ve hüsrana uğradı. Bu da aynı şekilde, ama Hazal daha iyi seçimler yaparak kendini ispatladı.

Belki Özge Yağız burada bu sefer kendini kanıtlar, dizi tutar falan ama bu ihtimal çok düşük bence. :A

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hazal Subaşı günlük diziden çıktıktan sonra başrol oldu ve hüsrana uğradı. Bu da aynı şekilde, ama Hazal daha iyi seçimler yaparak kendini ispatladı.

Belki Özge Yağız burada bu sefer kendini kanıtlar, dizi tutar falan ama bu ihtimal çok düşük bence. :A
Hazal Subaşı kaç tane dizide oynadı, bu Süreç'in eski dizilerine bakarak tutar da Özgr Yağız'ın bence de çok yolu var. :A

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,484
Puanı
1,060
Tolga Mendi gibi bir partnerden sonra çok yanlış bir seçim olmuş. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
Çok sevindim Özge öyle güzel ki izlemek çok keyifli olacak

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ekrana yakışan bir yüzü var ve güzel oyuncu Özge Yağız ama kendisinde başrol yeteneği yok. Yaz dizisinde başrol oynasa belki önü biraz açılır, ama sezon dizilerinde hüsrana uğramaktan başak bir şey yapamaz.

Süreç Film de ucuza getirmek için de elinden geleni yapıyor. :A Yeni Gelin ve Kuzey Yıldızı İlk Aşk tuttu, ama bu dizi tutmaz.