slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
icimizden-biri.jpg

Show TV'nin yeni dizisi 'İçimizden Biri' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini ve senaristliğini Ersoy Güler'in üstlendiği dizinin kadrosunda, Özge Yağız, Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Renan Bilek, Derya Alabora, Benian Dönmez, Asuman Dabak, Deniz Cengiz, Burak Satıbol, Ceren Karakoç, Korhan Herduran ve Faruk Akgören yer alıyor.

Dizi ile ilgili yorum ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz. İyi seyirler!

İçimizden biri, yeni bölümleriyle her pazar 20.00'de Show TV'de!

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Uşm bu diziyi ham yapacak gibime geliyor :F
------

Ama yine de hayırlısı olsun emekleri çöpe gitmez umarım ekibin müsait olursam bunu da izleyeceğim :bhr:

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Başlasın bakalım yorumlara göre değerlendiriiz artık nasılsa bıktırısaya tekrarını veriyorlar:)
Neyin tekrarlarını vermişler. :A Yeni Gelin gibi absürt bir dizi de olmayacak, Kuzey Yıldızı gibi dramı da bir komedi dizisine fazla olmayacak. Orta şeker olursa izlerim.

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dizinin teaserı, fragmanları ve ön izlemesi!

Diziden fotoğraflar ve oyuncularla röportaj!

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin teaserı, fragmanları ve ön izlemesi!

Diziden fotoğraflar ve oyuncularla röportaj!

Hayret, ön izleme konusu niye açılmamış. :A

Bu arada ön izlemeyi sevdim, Çember ve Uzak Şehrin Masalı'nın ardından bakarım dizinin ilk bölümüne. Konu da hayırlı olsun. :bhr: :Z

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Hayret, ön izleme konusu niye açılmamış. :A

Bu arada ön izlemeyi sevdim, Çember ve Uzak Şehrin Masalı'nın ardından bakarım dizinin ilk bölümüne. Konu da hayırlı olsun. :bhr: :Z
Çember'i başka zaman internetten izleyeceğim ben de, filmler bitsin artık. :A Ön izleme de röportajın Asuman Dabak'lı kısmı da pek güzel, bakalım artık Büklüm Tatlılı için. :A

Çok teşekkürler, İlk ve Son'dan sonraki ilk televizyon dizisi konusunu kapmayı becerdik. :A Hem şansım da 60 küsur bölüm sürecek gibi gözüken bir diziden yanaymış. :A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çember'i başka zaman internetten izleyeceğim ben de, filmler bitsin artık. :A Ön izleme de röportajın Asuman Dabak'lı kısmı da pek güzel, bakalım artık Büklüm Tatlılı için. :A

Çok teşekkürler, İlk ve Son'dan sonraki ilk televizyon dizisi konusunu kapmayı becerdik. :A Hem şansım da 60 küsur bölüm sürecek gibi gözüken bir diziden yanaymış. :A
Ben patlayacağını düşünüyorum bu dizinin, ama yorum konusunu açtığın ilk TV dizisinin de uzun ömürlü olmasını isterim. :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ben patlayacağını düşünüyorum bu dizinin, ama yorum konusunu açtığın ilk TV dizisinin de uzun ömürlü olmasını isterim. :A
Bugün 2 küsurlarla açar ama sonra bir şekilde Yeni Gelin gibi kendini idare eder, millet konuya da aşina. :A Ben de valla aklımdan geçmezdi ama artık kısa sürmesini istemiyorum. :A

• Güldürdün

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
MSKÜ tabelasını görünce garip geldi, özel bir üniversite falan olsa değişik gelmezdi de. :A

Bu arada dizi ne absürt ilerliyor ne de dramlı, fazladan dizi izlemek istemiyorum. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,793
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dün akşam üstü tekrarına denk geldim ama 15-20 dakikadan fazla devam edemedim. Elindeki çakma hikayeyi doğru düzgün senaryoya çevirememiş Ersoy Güler..

Ömrünün pek uzun olacağını düşünmüyorum ne yazık ki.

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Dün akşam üstü tekrarına denk geldim ama 15-20 dakikadan fazla devam edemedim. Elindeki çakma hikayeyi doğru düzgün senaryoya çevirememiş Ersoy Güler..

Ömrünün pek uzun olacağını düşünmüyorum ne yazık ki.
Artık 50, 100 bölüm garantili dizim var isterse yayından bile kalkabilir bu. :A