İçerde 38. Bölüm Fragmanı | Son 2 Bölüm

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Show TV'de seyircisiyle buluşan, başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Uğur Yücel, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Yıldıray Şahinler ve Gözde Kansu'nun yer aldığı; usta yönetmen Uluç Bayraktar’ın yönetmenliğini üstlendiği, Ay Yapım imzalı, sevilen dizi İçerde'nin 38. bölüm fragmanı yayınlandı.

"Umut'a ağız tadıyla sarılamayacak. Taş taş üstünde bırakmayacağız!"

1. Fragman:

2. Fragman:

İçerde, yeni bölümüyle Pazartesi 20:00'da Show TV'de!

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
ama snepeak mert ile sarpın yakalandığını gösteriyor semalar kurtarırsa oradan kurtarır inş evi basıp gebertir fisunları :Z:Z:Z
Aslında finalin etkili bir final olabilmesi için dediğin gibi de olabilir. ss

Sarp'la Umut da intikam için Celal'le Davut'u geberteceklerdir, sakın şimdi "ayy inşallah Sarp ölür, Mert'im kalır :Z" falan deme hiç çekemem. ss

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bölümden sonra atsaydınız ne gerek vardı fragmana.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında finalin etkili bir final olabilmesi için dediğin gibi de olabilir. ss

Sarp'la Umut da intikam için Celal'le Davut'u geberteceklerdir, sakın şimdi "ayy inşallah Sarp ölür, Mert'im kalır :Z" falan deme hiç çekemem. ss
Hhahah aa bence bu bölümün sonunda çağatay veda edecek ayoll final bölümü onsuz olacak
:Z:Z:Z @xemrexxx @mrt-06 @MasacRE-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
sen oylarını gönderdin de mi konuşuyorsun oy göndermezsen sarp a @Çiğdem- ve @destere ortaklaşa tecavüz etsin inşallah:A
Filmle alakası yok yok, ben de izledim filmi :A Filmde bu ikisi kardeş bile değil zaten. Ayrıca filmde herkes ölüyor filme göre olacaksa Mert de ölecek demektir yani :A
İkiside ölücek gibi zaten ama benim derdim bu bölümde sarp gebersinde finali mert kapatsın ayoll :A :A :A @Bully