İçerde 37. Bölüm Yorumları

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Su tabancası dedim Sen ne anladın :A
gW_6FBSQVJg1J4Fb8hWVVW2jqXE8_6LeWkdM25NfGq9S5tk3RmrWYWXLJQjmPPRaOap5GwpD2D5UFw=w500-h282-nc

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Mert'in pencereden ailesine bakıp geçmişi hatırlamasından itibaren duygulanmaya başladım, kavuşma bittikten sonra da göz yaşlarımı tutamadım artık. :( Muhteşem sahneydi.

Ama Celal gördü, kötü oldu tabii. :( @Çiğdem-

Şu Gökhan gıcığı da açığa alındı iyi oldu :Z Sarp polisliğe dönsün artık :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,466
Puanı
1,061
Mert'in pencereden ailesine bakıp geçmişi hatırlamasından itibaren duygulanmaya başladım, kavuşma bittikten sonra da göz yaşlarımı tutamadım artık. :( Muhteşem sahneydi.

Gökhan görmüş olmasin:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Gökhan görmüş olmasin:A
aa celal babayada üzüldüm ayoll birden bire adamı istenmeyen yaptılar kendi gerekçilerini ele alırsak celal çokta haksız değildi mert ile olan bağlarınıda çok kolay kopardı senaristler :A

coşkun ben yaşlıyım koşamıyorum diyor sarp arkanda celal geiyo diyor ya bismillah diyip flash gibi koşmaya basladı coşkun :F :F :F @MasacRE- @mrt-06

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
aa celal babayada üzüldüm ayoll birden bire adamı istenmeyen yaptılar kendi gerekçilerini ele alırsak celal çokta haksız değildi mert ile olan bağlarınıda çok kolay kopardı senaristler :A

coşkun ben yaşlıyım koşamıyorum diyor sarp arkanda celal geiyo diyor ya bismillah diyip flash gibi koşmaya basladı coşkun :F :F :F @MasacRE- @mrt-06
Celal o kavuşmayı görünce ağladı mı yoksa bana mı öyle geldi :F

Kebapçı kendi çıkarları uğruna en yakınındakileri bile harcayabilecek birisi, nesine üzüldün tam bir sadist kendisi :A

Mert'i de kullandı işte yıllarca, zamanında gerekirse seni de harcarım demişti hatırla :A

Coşkun'un o sahnesinde ben de güldüm :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bölüm harikaydı her zamanki gibi fakat biraz durgundu. Duygusal bağlamda irdelendiğinde tatmin olunası ama ben aksiyon seviyorum :A Davut'un Eylem'i öldürmeye gelmesi dışında pek de bir şey olmadı :)

Aras Bulut yine şov yapmış o nasıl bir ''annem'' diyiş öyle tüylerim mızrak gibi oldu. Tabi o esnada kurt Celal de orada locadan izliyormuş bu vuslat anını :A Allahın belası adam bu sefer yancısı Davut'u göndermemiş bizzat kendisi gelmiş. Zaten şüpheleniyordu. Umut çok belli etti özellikle ''bir çocuğu annesinden ayırmak'' goygoyu ağır saçmalıktı. Sık dişini geç kenara işte ne diye risk alıyorsun. Keza tablete elleşmesi de kaçınılmaz sonda büyük pay sahipliği yaptı.

Final tahminlerime gelecek olursak Sarp kesinlikle ölecek diyorum. İlk bölümden itibaren o hava var. Gidişat o yönde. Sarpın ölümünden sonra Umut çıldırıp Celal'i deşebilir :A Bakalım bizi neler bekliyor heyecanla takipteyim :)