İçerde 29. Bölüm Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Kudretten sonra sarmıyor beni de... Hemen öğrensinler de bitsin :X
zaten sizin tıkanan senaryodan dolayı izleyici söz ve isimsizlere kaçacak gibi bitmesi iyi olur dizinin:A neyse bu gece de biter artık yarına bakalım @Çiğdem- bu gece mertini öptüler yarın ilyasını öpecekler gibi deprrsyona gir şimdiden:A
gdfgdgfd.png

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- in yumuşatıcı etkisi sana da bulaştı dmek vah vah artık birlikte ağda yaparsınız:A
yumuşatıcı etki @Çiğdem- denmi bulaştı yoksa onun parlaklarını izleye izleyemi böyle yumoşlaştık o kısmı tam çözmek imkansız :)

hhahaha bakımlı erkek iyidir ama öyle kız gibi istemem biraz kıl tüy olablir az erkek olduğu belli olucak ayoll :A :A :A
hahhayt ben zaten metrobüsmüydü metro neydi oyum diyecektimde :) neyse tam ismi aklıma gelince söylerim:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yumuşatıcı etki @Çiğdem- denmi bulaştı yoksa onun parlaklarını izleye izleyemi böyle yumoşlaştık o kısmı tam çözmek imkansız :)

hahhayt ben zaten metrobüsmüydü metro neydi oyum diyecektimde :) neyse tam ismi aklıma gelince söylerim:)
hahhaha aa evet bakımlı erkeklere metro otobüs deniliyor anca öyle olursun sen zaten :A
@xemrexxx