İçerde 22. Bölüm Fragmanı

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,632
Puanı
860
Dizi efsane olabilecekken her hafta sıkmaya devam ediyor. Bitmedi bu Celalın birilerini sınaması. Her hafta Mert ve Sarp ise burun buruna gelmezlerse yapamazlar. Tek mutluluğum 16 bölüm kalması.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Yeni karakterler gelmesi ve bunların orjinal olması iyi yapılıyor dizide. Uluç Bayraktar bu işte usta zaten her karakterin kendine has bir üslubu ve tarzı oluyor ve bunları iyi yediriyor hikayeye. Ezel'de olduğu gibi o özellik burada da devam ediyor. Yaşar öyleydi mesela iyi bir karakterdi. Bu bölümde de sanırım bu ablamız yeni karakter olacak gelecek. :) Bekleyim bakalım güzel olacaktır bölüm ama en azından yakın gelecekte sırrı birinin öğrenmesini bekliyorum. Tabi ki bu tahmin ettiğim gibi Mert olmayacaktı o kesindi ama Fisun öğrenebilir en azından. Bakalım ilk kim öğrenecek merakla o bölümü bekliyorum. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Tuba Ünsal dizi adına ilginç bir takviye olmuş, bakalım nasıl bir rolde izleyeceğiz kendisini. Ben çok uzun süreli olarak kalacağını zannetmiyorum dizide.

Onun dışında Celal Baba yine Sarp'ı sınayacak belli ki. Keşke Celal'in karşısına Köstenceli gibi güçlü bir düşman çıkarsalar tekrardan. Köstenceli ile Celal'in mücadelesini izlediğimiz bölümler bana göre dizinin en iyi bölümleriydi. Onun dışında büyük sırrın kolay kolay açığa çıkacağını hala düşünmüyorum. En erken 3 bölüm sonra diye tahmin ediyorum. Bakalım nasıl olacak?

Edit: Şimdi aklıma geldi, Eylem son bölümde Mert'in cebinde, Celal ile iletişim kurduğu telefonu bulmuştu. Hatta sonra Musa Komiser'e numaraya baksın diye vermişti. Belki Eylem, Mert'in içerde olduğuna dair bir şeyler bulabilir.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,183
Puanı
1,061
Sanki bana yine birkaç gerçek ortaya çıkacakmış gibi geldi. 1-2 bölümdür senarist taşları yerinden oynatıp yeniden dağıtıyormuş gibi geldi.

Yaşar ölmez bence. :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
iyi bir bölüm bizi bekliyor,konuk oyuncu bakalım nasıl bir rolde olacak bu arada yaşar diziden çıkmamalıdır çok iyi bir oyuncu,mert ile konuşan eylem celal baba hakkındaki sorusuna bakalım mertin yanıtı nasıl olacak