Üye tanıtımı

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu siteye üye olalı 3 ay civarında süre geçti ama pek aktif değildim ve kendimi tanıtamadım. Ondan dolayı burada tanıtma konusu açmak istedim. İsteyenlerle tanışabiliriz.
İlk önce ben biraz kendimden bahsedeyim. Bu siteye reytingleri bakarken çok rastlardım ve ben tam bir istatistik hastasıyım. :A
Uzun süre boyunca üye olmasam da çok takip etyigim bir siteydi. Biraz stalk gibi oldu ama neyse. :A Reytingler eski yeni olsun hep bakarım. Hatta dizi ve reytingler için büyük olmasa da hobi olarak kullandığım bir Instagram sayfam var. Öyle çok dizi film izleyen biri değilim ancak reyting delisi olduğum için her Türk dizisini az çok bilirim. Düzenli bir şekilde evde izlediğim tek dizi logodan da anlayacağınız üzere Hekimoğlu'dur. Yaşım tutmasa da sonradan izlediğim Kurtlar Vadisi'ni de çok severim.Bu siteye reyting için girdim ama bir çok değişik ve bir o kadar hoş konular olduğunu gördüm. Bu yüzden daha aktif kullanmaya çalışacağım. Ayrıca futbolu da çok severim. Film neredeyse hiç izlemem. Ama eski Yeşilçam filmlerini ,özellikle Kemal Sunal filmlerini, çok izlemişliğim vardır. Yabancı dizi film de nerdeyse hiç izlemem nedense pek beğenmiyorum. Yeşilçam filmleri izlesem de aranıza bayağı bir genç olarak katılıyorum. Seneye değişmezse sistem YKS'ye gireceğim. Dizi filmden bahsettiğime bakmayın. Futbol başta olmak üzere her konuda konuşabiliriz. Bu tanışma konuda bana yardımcı olan yönetici @Bully de çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Hoş geldin ben de kısa bir süredir aktifim forumda çok kişiyle konuşmadım ama ben de büyük bur samimiyetle karşılandım senin de şüphen olmasın kalıcı olursun umarım şimdiden iyi forumlar:bhr:

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
OSM'de Fav10 ailesi olarak İngiltere liginin cosplayini gerçekleştirdik 2gün sonra bitecek yenisi başlayacak nasipse moderatörümüz @Sherlock ile iletişime geçersen detayları ondan alabilirsin hünerlerini görmek isteriz :)
Forumdaki güzel etkinliklerden biri katılmak isterim.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Aramıza hoş geldin, umarım kalıcı olursun. :D @Gerekli24

OSM'de Fav10 ailesi olarak İngiltere liginin cosplayini gerçekleştirdik 2gün sonra bitecek yenisi başlayacak nasipse moderatörümüz @Sherlock ile iletişime geçersen detayları ondan alabilirsin hünerlerini görmek isteriz :)
Forumdaki güzel etkinliklerden biri katılmak isterim.

@Felon'un da dediği gibi ilk sezonu bitirmek üzereyiz, fazla uzatmadan ikinci sezona da başlayacağız. Tabii ki katılabilirsin, tek şartımız katılmayı istemen. :A İkinci sezonla alakalı konulara etiketlemeye başlarım seni önümüzdeki günlerde, ardından bizimle beraber oynarsın. :D

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Aramıza hoş geldin, umarım kalıcı olursun. :D @Gerekli24

@Felon'un da dediği gibi ilk sezonu bitirmek üzereyiz, fazla uzatmadan ikinci sezona da başlayacağız. Tabii ki katılabilirsin, tek şartımız katılmayı istemen. :A İkinci sezonla alakalı konulara etiketlemeye başlarım seni önümüzdeki günlerde, ardından bizimle beraber oynarsın. :D
Katılmayı isterim. Kaynaşmak açısından çok iyi olur. Ben de tam size yazacaktım.

• Beğendim
Reactions: Sherlock