TVen Bu Şarkı Benim 2.Sezon 3.Hafta

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şu @MayısKralı programlara el atmasın :A bu kaçıncı bir programıni farklı isimlerin sunması :A zamanında demiştim, ben baş jüriyken programı sunmakta bulmuştum kendimi daha forumu doğrudüzgün bilmiyorken :F
Program yaramadı bize ha, ben jürilikten ayrıldım sen ise sunuculuktan :eek: @mrt-06 işin sonunda kendini programi sunarken bulur yine :A @MasacRE @Tolstoyevski
Ben demiştim ama en başta :A @MayısKralı bir hevesle başlatıyor yarışmaları ama devamını getiremiyor bir türlü :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Şu @MayısKralı programlara el atmasın :A bu kaçıncı bir programıni farklı isimlerin sunması :A zamanında demiştim, ben baş jüriyken programı sunmakta bulmuştum kendimi daha forumu doğrudüzgün bilmiyorken :F
Program yaramadı bize ha, ben jürilikten ayrıldım sen ise sunuculuktan :eek: @mrt-06 işin sonunda kendini programi sunarken bulur yine :A @MasacRE @Tolstoyevski
Yine zehir gibisin, hicbir seyi unutmuyorsun. :A

@sokak sanati ile @MayısKralı idare eder ya, zaten ikisi de zamanin sunuculari. Bende konularda onlara destek verecegim zaten. Yine 1k mesaj, 9k hit alacagiz hayirlisiyla. :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

Ben bırakacağım demedim ki? :A @kerem le birlikte idare ediyoruz ki zaten @sokak sanati yılların sunucusu, beraber idare edeceğiz. Zaten @sokak sanati öyle bir güzel sunar ki bana gerek kalmadığını herkes görür :A :A

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061