Üs Yapım'dan TRT 1'e Yeni Dizi!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1606295986388.png

Üs Yapım'dan TRT 1'e yeni dizi!

'Elimi Bırakma' dizisi ile sektöre giriş yapan ve halen daha ekranda yayınlanmaya devam eden Benim Adım Melek dizisinin yapımcılığını üstlenen Üs Yapım, yine TRT 1 için bir dizi hazırlıyor.

Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturacağı ve en geç Ocak ayında yayına girmesi planlanan dizinin adı, konusu ve kadrosu hakkında henüz bir bilgi yok.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310

Üs Yapım'dan TRT 1'e yeni dizi!

'Elimi Bırakma' dizisi ile sektöre giriş yapan ve halen daha ekranda yayınlanmaya devam eden Benim Adım Melek dizisinin yapımcılığını üstlenen Üs Yapım, yine TRT 1 için bir dizi hazırlıyor.

Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturacağı ve en geç Ocak ayında yayına girmesi planlanan dizinin adı, konusu ve kadrosu hakkında henüz bir bilgi yok.

Kaynak: Birsen Altuntaş
Bak bu iyi değil işte ne yapmaya çalışıyorsun üs yapım acaba dizinin adını belirlemeden dizi yapmaya çalışıyorsun 😅

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
TRT1 epey dizi hazırlıyor, akışı nasıl yapacak acaba? Pazartesi, salı ve cumartesi günleri çok başarılı şu an. Diğer günler için alternatif düşünebilir.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
TRT1 epey dizi hazırlıyor, akışı nasıl yapacak acaba? Pazartesi, salı ve cumartesi günleri çok başarılı şu an. Diğer günler için alternatif düşünebilir.
Evet, oranlarıyla doldurabilir ama sanki 4-5 iş hazırlıyor diye biliyorum. @Emre Ozansoy daha net bilir. (b)
Bilenen dizileri Hay Sultan, Mevlana, Mavera bunların bölüm sayıları belli ve süreleri kısa. Tutunamayanlar'ın senaristi ve yönetmeninin 60 dakikalık bir işi var. Tozkoparan İskender haber öncesi hafta sonu yayınlanır gibi.

Bunların dışında Barbaros var ama 2021 Eylül'e ertelenebilir o dizi. Aklıma başka bir iş gelmiyor bunlardan başka.

Edit: Yine Ocak'ta başlayacağı konuşulan Teşkilat'ta var. :X

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bilenen dizileri Hay Sultan, Mevlana, Mavera bunların bölüm sayıları belli ve süreleri kısa. Tutunamayanlar'ın senaristi ve yönetmeninin 60 dakikalık bir işi var. Tozkoparan İskender haber öncesi hafta sonu yayınlanır gibi.

Bunların dışında Barbaros var ama 2021 Eylül'e ertelenebilir o dizi. Aklıma başka bir iş gelmiyor bunlardan başka.
'Barbaros' Ocak'a gelir bence, cuma yayınlardım ben olsaydım. :X Doğrusu Eylül-Ekim'e kalması olur, yeni sezon cumaya ses getirir.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,002
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Barbaros' Ocak'a gelir bence, cuma yayınlardım ben olsaydım. :X Doğrusu Eylül-Ekim'e kalması olur, yeni sezon cumaya ses getirir.
Birsen Altuntaş senaryosu titizlikle hazırlanıyor, yavaş yavaş devam ediyor süreç demişti. O yüzden öyle dedim.

Eğer o yetişmezse bence Cuma gününe 'Teşkilat'ı koyar.

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310

Edit: Yine Ocak'ta başlayacağı konuşulan Teşkilat'ta var. :X
Teşkilat şimdiki ismi galiba tims&b genelde değiştiriyordu