Ünlü Youtuber Maçta Sahaya Girdi, Sosyal Medyadan Tepki Yağdı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
70488

Liverpool ile Chelsea UEFA Süper Kupa finalinin 14. dakikasında sahaya bir taraftar atladı. Liverpool kalesine yönelen ve kendini filelere bırakmak isteyen taraftar Youtube'da 4,5 milyon abonesi bulunan 'Deli Mi Ne' isimli kanalı sahibi Fester Abdü olduğu öğrenildi.

SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI!
Show TV'den kazandığı tazminatla gündeme gelen Fester Abdü bu kez da kendini sahaya atarak gösterdi, ancak bu "gösteri" sosyal medyada büyük tepki gördü, dünyaca ünlü turnuvanın ülkemiz için önemli olduğu ve ülkemizin dünyada rezil edildiğini yazan kullanıcılar, tepki olarak da Abdü'nün Youtube kanalı Deli Mi Ne'den abonelikten çıktıklarını yazdılar.

Kısa sürede Youtube'de binlerce abone kaybeden Abdü, henüz açıklama yapmadı.

1565824981320.png

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Üzerinde o küfürlü bir tişörtü.. diyecek bir şey bulamıyorum. Sırf para kazanmak adına çok karaktersiz bir iş yaptı. Böyle tipler bide vatanseverciyiz diye böbürlenir. Hak ettiği cezayı alması dileğiyle.

• Harika
Reactions: Çiğdem

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Gerçekten haddinden fazla abartıldı. Bu ne aşağılık kompleksiymiş böyle yok ülkeyi rezil etti yok mahvolduk yok bir daha böyle etkinlikler vermezler bize... Hayır bunları okuyan zanneder ki adam sahaya indi ve bir futbolcuyu yumrukladı ya da bıçak salladı. Bildiğin 3-4 ay önceki ŞL finalinde yarı çıplak kadın gibi sahaya girip tur atmış işte. Tabi ki aptalca ve beyinsizce bir eylem ancak gel gelelim bunu teröristlik seviyesine çıkarmak da bir o kadar aptalca. Adamlar neredeyse feto ve apoyla eş değer tutacak bu adamı o derece abartttılar.

Daha önce adını duymamıştım, şimdi girdim abone oldum sırf bu abartılı lince bir tepki olarak.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Hakaret sebebinden dolayı yazdığım mesaj silinmiş ama böyle bir tutumu gül atarak taçlandıracak değilim . ! .

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
neyse ki bir günde 100 binden fazla aboneyi kaybetmiş. bu daha başlangıç. tüm dünyanın izlediği bir maçı bir dakika istop ettirmek ne demektir. 1 haftada 1 milyon abonesini kaybeder böyle yığınla insan giderse.

Son düzenleme:

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Dersin bana PTT İkinci lig maçı... Arkadaşlar dünyanın izlediği bir maç bu, "ne olacak ki" tarzı yorumları cidden anlamıyorum.. Zaten yurt dışında Türkiye'nin imajı sıfırın altında, bir maçı bile organizasyon edemiyor diyorlar yabancı medyaya bakın hele. :) Saçma sapan insanları ünlü ediyorlar sonuç bu..

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Galiba sahaya çıplak çıkıp sosyal medyada popüler olan, instagramda yüz binlerce takipçi kazanan kızın etkisini yaratacağını zannetti. Elinde patladı.:X

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Dersin bana PTT İkinci lig maçı... Arkadaşlar dünyanın izlediği bir maç bu, "ne olacak ki" tarzı yorumları cidden anlamıyorum.. Zaten yurt dışında Türkiye'nin imajı sıfırın altında, bir maçı bile organizasyon edemiyor diyorlar yabancı medyaya bakın hele. :) Saçma sapan insanları ünlü ediyorlar sonuç bu..
Katılıyorum, ceza olarak YouTube hesabı kapatılmalı. :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Tolstoyevski olayı bu kadar ne var canım bunda diye bakamazsın. O adamın elinde bıçak silah filan bile olabilirdi, resmen güvenlik açığı ortaya çıktı, ayrıca TR bu maçların kendi evinde oynanması için yıllarca uğraştı, bir sürü emek verdi, bak birde güvenlik görevlileri işinden edilmiş bu adam yüzünden. :oops:

• Beğendim
Reactions: Gizmen

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Tolstoyevski olayı bu kadar ne var canım bunda diye bakamazsın. O adamın elinde bıçak silah filan bile olabilirdi, resmen güvenlik açığı ortaya çıktı, ayrıca TR bu maçların kendi evinde oynanması için yıllarca uğraştı, bir sürü emek verdi, bak birde güvenlik görevlileri işinden edilmiş bu adam yüzünden. :oops:

Ben bu adamı tanımam etmem, yaptığı aptalca eylemi de tartışmıyorum ancak bu olay dünya tarihinde ilk defa görülmüş bir olay değil, defalarca birçok ülkede birçok Avrupa ve dünya kupasında yaşanan holiganlık örneklerinden. Hiçbir ülkenin de sırf bir kişi sahaya girip koşturduğu için rezil rüsva olduğunu duymadım, görmedim. Birkaç kötü niyetli basın hariç inanın kimsenin umrunda değildir yurt dışında böyle şeyler. Sırf bu yüzden Türkiye’ye Avrupa kupası günü kupası vermeyecek oluşum yoktur, siyasi bahaneler vardır. Ancak bu “ülkemizi rezil etti” meselesi gereğinden fazla abartılan bir aşağılık kompleksi olarak görülüyor.

Bu şahıs yerine üstü çıplak bir hatun atlamış olsaydı da aynı az bilinen efsane duyarlar yapılacak mıydı peki? Saniyesinde binlerce takipçi kasmış olacaktı. Tamam adamın yaptığı hareket çok yanlış, aptalca ama neden buna verilen tepki 3 ay önce şampiyonlar ligi finalinde kadına verilmedi, tam aksine övülüp resim konusu bile açıldı işte bu ikiyüzlülüğe gelemiyorum elimde olmadan. Yahu ciddi ciddi idam cezası olsa bunu idam edelim diyecek insanlar var, sırf sahaya girdi diye idam ettirecek kadar insanların gözü dönmüş, gerçekten akıl almaz bir kompleks durumu var ortada çok çok ilginç.

Şundan da eminim ki eğer üstü çıplak bir kadın sahaya girmiş olsaydı şu anda ilah ilan edilmişti, “bakın ülkemiz Arap ülkesi değil biz modern insanlarız bu iyi oldu” diye bugün efsane duyar kasan insanlar o durumda göklere çıkartırdı o kadını. Eğer çifte standart yapılmıyor olsa, 3-4 ay önceki o kadına karşı sevgi selini görmemiş olsak, finallin yapıldığı ülkeyi şehrin kınandığını görmüş olsak inanın ben de size hak verirdim; bakın ona tepki gösterenler buna da tepki gösteriyor derdim. Sonuçta o kadının da elinde bıçak filan olabilirdi değil mi? Ama ben bile Şampiyonlar ligi finalinin hangi ülkede hangi şehirde oynandığını şu an hatırlamıyorum? @Sherlock Demek ki o güvenlik zaafına rağmen o maçın oynandığı ülke kimsenin umrunda olmamış, bu neden olsun??? Dediğim gibi zaten olacağı varsa bu sebep değil siyasi bahanedir.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben bu adamı tanımam etmem, yaptığı aptalca eylemi de tartışmıyorum ancak bu olay dünya tarihinde ilk defa görülmüş bir olay değil, defalarca birçok ülkede birçok Avrupa ve dünya kupasında yaşanan holiganlık örneklerinden. Hiçbir ülkenin de sırf bir kişi sahaya girip koşturduğu için rezil rüsva olduğunu duymadım, görmedim. Birkaç kötü niyetli basın hariç inanın kimsenin umrunda değildir yurt dışında böyle şeyler. Sırf bu yüzden Türkiye’ye Avrupa kupası günü kupası vermeyecek oluşum yoktur, siyasi bahaneler vardır. Ancak bu “ülkemizi rezil etti” meselesi gereğinden fazla abartılan bir aşağılık kompleksi olarak görülüyor.

Bu şahıs yerine üstü çıplak bir hatun atlamış olsaydı da aynı az bilinen efsane duyarlar yapılacak mıydı peki? Saniyesinde binlerce takipçi kasmış olacaktı. Tamam adamın yaptığı hareket çok yanlış, aptalca ama neden buna verilen tepki 3 ay önce şampiyonlar ligi finalinde kadına verilmedi, tam aksine övülüp resim konusu bile açıldı işte bu ikiyüzlülüğe gelemiyorum elimde olmadan. Yahu ciddi ciddi idam cezası olsa bunu idam edelim diyecek insanlar var, sırf sahaya girdi diye idam ettirecek kadar insanların gözü dönmüş, gerçekten akıl almaz bir kompleks durumu var ortada çok çok ilginç.

Şundan da eminim ki eğer üstü çıplak bir kadın sahaya girmiş olsaydı şu anda ilah ilan edilmişti, “bakın ülkemiz Arap ülkesi değil biz modern insanlarız bu iyi oldu” diye bugün efsane duyar kasan insanlar o durumda göklere çıkartırdı o kadını. Eğer çifte standart yapılmıyor olsa, 3-4 ay önceki o kadına karşı sevgi selini görmemiş olsak, finallin yapıldığı ülkeyi şehrin kınandığını görmüş olsak inanın ben de size hak verirdim; bakın ona tepki gösterenler buna da tepki gösteriyor derdim. Sonuçta o kadının da elinde bıçak filan olabilirdi değil mi? Ama ben bile Şampiyonlar ligi finalinin hangi ülkede hangi şehirde oynandığını şu an hatırlamıyorum? @Sherlock Demek ki o güvenlik zaafına rağmen o maçın oynandığı ülke kimsenin umrunda olmamış, bu neden olsun??? Dediğim gibi zaten olacağı varsa bu sebep değil siyasi bahanedir.
@Çiğdem gibi uzun yazmaya başladın yi :rolleyes:

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
@Çiğdem gibi uzun yazmaya başladın yi :rolleyes:

Önceki mesajında olaya ne var bunda canım diye kestirip atamazsın demişsin, şimdi neden bu konu hakkında böyle düşündüğümü ayrıntılı bir şekilde açıklamaya çalışınca da neden uzun yazıyorsun oluyor. Her türlü suçlu biziz :A Yahu KPSS Türkçe için gözünüz alışıyor işte uzun paragraflara fena mı :A

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Önceki mesajında olaya ne var bunda canım diye kestirip atamazsın demişsin, şimdi neden bu konu hakkında böyle düşündüğümü ayrıntılı bir şekilde açıklamaya çalışınca da neden uzun yazıyorsun oluyor. Her türlü suçlu biziz :A Yahu KPSS Türkçe için gözünüz alışıyor işte uzun paragraflara fena mı :A
Kpss girdim o yüzden daha görmek istemiyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Türkiye Cumhuriyeti Abartma Timi iş başında.
Gerçekten haddinden fazla abartıldı. Bu ne aşağılık kompleksiymiş böyle yok ülkeyi rezil etti yok mahvolduk yok bir daha böyle etkinlikler vermezler bize... Hayır bunları okuyan zanneder ki adam sahaya indi ve bir futbolcuyu yumrukladı ya da bıçak salladı. Bildiğin 3-4 ay önceki ŞL finalinde yarı çıplak kadın gibi sahaya girip tur atmış işte. Tabi ki aptalca ve beyinsizce bir eylem ancak gel gelelim bunu teröristlik seviyesine çıkarmak da bir o kadar aptalca. Adamlar neredeyse feto ve apoyla eş değer tutacak bu adamı o derece abartttılar.

Daha önce adını duymamıştım, şimdi girdim abone oldum sırf bu abartılı lince bir tepki olarak.
Aynen ya, ne olacak ki? Bir dahakine 10 tane adam salarız sahaya.

Abi hadi ya. Gerçekten.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Aynen ya, ne olacak ki? Bir dahakine 10 tane adam salarız sahaya.

Abi hadi ya. Gerçekten.

Aynen hadi kalkın adamı idam edelim, önce idam edip sonra gömüp sonra mezardan çıkartıp tekrardan idam edelim. 1049291992 milyon dolar ceza verelim. YouTube hesabını kapatıp adama idam olmazsa 70 kere ağırlaştırılmış müebbet cezası verelim. Sonuçta adam DÜNYA ÜZERİNDE, İspanya’da bile hiç yaşanmamış, hiç görülmemiş, hiç duyulmamış bir harekette bulundu. Aman Allahhım biz bittik biz mahvolduk şimdi Norveçliler Fransızlar bizim hakkımızda ne düşünür? Off onlar bizi kınayacak şimdi biz yerin dibine girdik yerine dibine!...

Kimse de demiyor ne oluyor kardeşim nedir bu tantana? Bu sosyal linci gören biri de zannedecek ki adam sahaya girmiş ve sahanın ortasına tuvaletini yapmış ya da futbolcuya saldırmış da öyle ÜLKEMİZİ REZİL ETTİ gibi bir argümanı konuşup VATAN HAİNİ FETÖCÜ PKKLI TERÖRÖST DOŞ GÖÇ YAHUDI LOBİSİ gibi abartılı boyutlara getirdi millet konuyu...

Adamın yaptığı yanlış, kimse doğru demiyor. Ama bu tepkiler de gereğinden aşırı fazla abartılı aşağılık kompleksi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Reklam için berbat bir yol. Yaptığı büyük ayıp, savunulacak bir tarafı yok. Böyle insanlara prim vermemek gerek. Zaten izlemiyordum ama artık karşıma çıkarsa da izlememek için ekstra çaba göstereceğim. :)