Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
FTD5oR1XwAItyz3

'Mad Max' serisiyle tanınan George Miller'ın yeni filmi 'Three Thousand Years of Longing' (Üç Bin Yıllık Hasret) filminin teaser'ı yayınlandı.

A.S. Byatt'ın "The Djinn in the Nightingale's Eye" (Bülbülün Gözündeki Cin) adlı kısa hikayesinden uyarlanan, başrollerini Idris Elba ve Tilda Swinton'ın paylaştığı film, konferansa katılmak için İstanbul'a gelen bir bilim insanının (Swinton) Kapalıçarşı'dan aldığı bir çeşmibülbülün içinden çıkan cin ve cinin sunduğu üç dilek hakkıyla birlikte değişen hayatını konu alıyor.

Öte yandan COVID-19 salgını nedeniyle İstanbul'da gerçekleşmesi planlanan çekimler yapılamamış olsa da filmde Türkiye'den Zerrin Tekindor, Ece Yüksel, Erdil Yaşaroğlu, Burcu Gölgedar, Oğulcan Arman Uslu, Seyithan Özdemir, Berk Öztürk ve Kaan Güldür gibi Türk oyuncular yer alıyor.

İlk gösterimi 75. Cannes Film Festivali'nin Yarışma Dışı bölümünde gerçekleşecek olan yapım, 31 Ağustos'ta ABD'de gösterime girecek.

FTDeUZeXoAAtSHB

FTD5nydXwAI2VtE

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ece Yüksel kendi kuşağının en yetenekli isimlerinden, kendini uluslararası alanda gösterebileceği bir işte olmasına çok sevindim. İnşallah rolü önemlidir.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Zerrin Tekindor gibi usta bir ismi ve Ece Yüksel gibi son yılların en umut vaat eden yeteneklerinden birini kırmızı halıda görmek çok güzel ya as bayrakları amca gibiyim şu an. :bhr: Bu arada pek konuşulmuyor ama Burcu Gölgedar da bayağı iyi projelerde güzel çıkış yakalıyor zaten Yalancılar ve Mumları vasatlığında bile parlıyordu.

Bir de dünden beri düşünüyorum ama Erdil Yaşaroğlu'nun ne alakası olduğunu bulamıyorum. :A

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Türk oyuncuları çok seçemedim fragmanda ama 2 başrol oyuncusunu severim.

Konusuda tam benim tarzım.....Bakalım artık.