Ünlü Yönetmen Gaspar Noe İstanbul'da!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
20220420_132111.jpg

'Enter the Void', 'Irrevesible', 'Climax' ve 'Love' gibi aykırı filmleriyle tanınan ünlü yönetmen Gaspar Noe'dan sürpriz Türkiye çıkarması!

41. İstanbul Film Festivali kapsamında gösterilen son filmi 'Vortex' için önce Kadıköy Sineması'nda, ertesi gün ise Atlas Sineması'nda sürpriz şekilde izleyiciyle buluşan ünlü yönetmenin gelişi büyük ilgiyle karşılaşırken yoğun bir izdihama da neden oldu.

Noe, dün akşam gerçekleşen ödül töreninde 'Uluslararası Yarışma kategorisinde Altın Lale ve FIPRESCI ödüllerini de bizzat aldı.

20220420_131917.jpg

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dünyada en ünlü olduğu yer Türkiye olabilir. O seanslarda olmak isterdim pek sevmediğim bir yönetmen olmasa da. :A Samimi tavırlarla herkesle bol bol foto çektirmesi de olumlu. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İstanbul Festivalinde olduğunu bilmediğim için kendisini canlı olarak görme şansına erişemedim ama bu etkinlikten birkaç hafta sonra İstanbul'un birçok yerinde Gaspar Noe gecesi etkinliği düzenlendi, gece 23.00'ten sabah 09.00'a kadar üst üste 5 Gaspar Noe filmini izleme fırsatını kaçırmadım ve Beyoğlu sinemasında sabahlamış oldum... Bir kez daha olsa bir kez daha gidilir, öylesine manyak bir yönetmen. Keşke Lars Von Trier adına da yapsalar... @MEnes başla artık şu üstadın yapıtlarına be adam...

• Beğendim
Reactions: MEnes and bazinga