Ünlü Oyuncuya Yeni Sezon Zammı!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Star TV'nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler'de rol alan başarılı oyuncu Gökçe Bahadır'a zam yapıldı.

Ay Yapım'ın yapımcılığını,Meriç Acemi'nin senaryosunu,Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer'in yönetmenliğini üstlendiği dizide,Oya karakterini canlandıran Gökçe Bahadır yeni sezondan itibaren zamlı olarak 60.000 lira almaya başlayacak.Böyle güzel oyuncu aylık 240.000 lira kazanmış olacak.

Ufak Tefek Cinayetler,yeni bölümleriyle Eylül'de Star'da!

497712.jpg

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Senin o kenar kaktüsü dediğin kadın bu hafta 11 reyting alırken, bu karakterin oynadığı dizi sadece 4 reyting alabildi. Şimdi kim kenar kaktüsüymüş bir daha düşün istersen. :A
Aldığı 11 reytingin hiç bi anlamı yok işte yine de 4 reyting alan(sadece bi grupta) dizimizde oynayan oyncumuz daha fazla alıyor :A :A :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Sonuna kadar hak ediyor ama bir 60 bini de Aslıhan Gürbüz'ün alması lazım. :D

Karaktere değil oyuncuya yapılmış bilmem fark ettin mi. :A
Sonuçta oyuncunun oynadığı karaktere bağlı olarak zam yapılmış. Bende aynı dizide Merve gibi bir karakter varken bu karakterin oynadığı oyuncuya zam yapılmasını haksızlık ve gereksiz buluyorum. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Sonuçta oyuncunun oynadığı karaktere bağlı olarak zam yapılmış. Bende aynı dizide Merve gibi bir karakter varken bu karakterin oynadığı oyuncuya zam yapılmasını haksızlık ve gereksiz buluyorum. :A
Demek ki senaryodaki karakteri inandırıcı kılabilmiş ve ona kendi yorumunu başarılı şekilde katabilmiş. Ben de Aslıhan'a zam yapılsın istiyorum da Oya'yı sevmiyorsun diye Gökçe'nin hakkını yemeye de gerek yok. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Aldığı 11 reytingin hiç bi anlamı yok işte yine de 4 reyting alan(sadece bi grupta) dizimizde oynayan oyncumuz daha fazla alıyor :A :A :A
Reytingin hiçbir anlamı yok? Hemde Türkiye'de.. Bu sözünü yok sayıyorum tatlım. :A

Ayrica Özge Özpirinçci'nin haftalık ne kadar aldığını biliyor musun da...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Senin o kenar kaktüsü dediğin kadın bu hafta 11 reyting alırken, bu karakterin oynadığı dizi sadece 4 reyting alabildi. Şimdi kim kenar kaktüsüymüş bir daha düşün istersen. :A
4.70 almış yani yuvarlanınca 5 oluyor. AB zaten 7.42 ile uçmuş yani çarpıtmaya gerek yok. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Demek ki senaryodaki karakteri inandırıcı kılabilmiş ve ona kendi yorumunu başarılı şekilde katabilmiş. Ben de Aslıhan'a zam yapılsın istiyorum da Oya'yı sevmiyorsun diye Gökçe'nin hakkını yemeye de gerek yok. :A
Öyle basit bir karakteri evlilik programından çıkan çingene Solmaz da oynasa o bile inandırıcı kılabilir. :A Demek istediğim dizide karakterin baskın bir tarafı yok. Gökçe'ye bir lafım yok ama oynadığı karakter gayet sıradan ve ezik. Kesinlikle Aslıhan'a haksızlık yapılmış.

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Reytingin hiçbir anlamı yok? Hemde Türkiye'de.. Bu sözünü yok sayıyorum tatlım. :A

Ayrica Özge Özpirinçci'nin haftalık ne kadar aldığını biliyor musun da...
istediğin kadar yok say,seninki 11 alır bizim ki 4 alır ama noluyo ikiside devam ediyo bizimkinde kalite var bari sizde o da yok :F