Ünlü İsimler 'Umut Gecesi'nde Buluştu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
umut_gecesi_ne_unlu_yagmuru_h7424_9b72d.jpg

Sinop'ta yaşayan, 3 yaşındaki SMA hastası Poyraz Ali Kurttekin'in gen tedavisi için kullanması gereken ilacın alınabilmesi adına başlatılan kampanya doğrultusunda dün akşam Bergüzar Korel ve Hatice Şendil tarafından Instagram yayını yapıldı.

İzleyicilerden büyük ilgi gören 'Umut Gecesi' yayınında Halit Ergenç, Hande Erçel, Kerem Bürsin, Demet Özdemir, Hande Soral, Furkan Palalı, Esra Erol, Onur Büyüktopçu, Hilal Altınbilek, Nazan Kesal, Engin Hepileri, Ezgi Mola, Merve Dizdar, Pelin Akil, Anıl Altan, Melike İpek Yalova, Çağlar Ertuğrul, Birce Akalay, Aslı Enver, Deniz Baysal, Fahriye Evcen, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz, Kaan Sekban, Gülnur Güneş, Banu Savcı gibi ünlü isimler bağış yaptı.

Acun Ilıcalı'nın 250 bin TL'lik bağışı ve Poyraz Ali için açık arttırmaya konulan imzalı Galatasaray formasının Ankara'dan adını vermek istemeyen bir yardımsever tarafından 130 bin TL’ye satın alınması ise dikkat çekti.

Poyraz Ali'ye yardım için banka iletişim bilgileri: IBAN TR19 0020 5000 0967 5000 5000 01 Alıcı: Tuğçe Kurttekin (Kuveyttürk Bankası) Açıklama: Poyraz Ali

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Çok düşüncel bir davranış.

Bir Zamanlar Çukurova ekibinden nerdeyse herkes varmış. Dikkatimi çekti :D

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Çok düşünceli ve yararlı bir kampanya. Tiktok'taki bazı insanlara hediye atanlar da umarım böyle kampanyalara bağış yaparlar.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dün yayını sonuna kadar takip ettim. Son zamanlarda bir çok ünlü isim böyle yayınlar yaparak çok büyük bir farkındalık oluşturuyor. Ben de ufak da olsa küçük bir yardımda bulundum. Umarım bir an önce tedavisi gerçekleşir Poyraz Ali’nin.

Acun 250 bin lira, Ezgi Mola 15 bin lira, Kaan Yıldırım ve Aytaç Şaşmaz 15 bin lira bağışta bulundu. Diğer ünlüler de yaptı ama söylemediler. Kerem ve Hande yayına bağlandı çok büyük bir kitle bağışta bulundu, fanları Twitter’da tag açıp ayrı bağışta bulundu. Pazartesi günü toplanan paranın tam tutarı açıklanacak. İnşallah tüm para toplanmıştır. 🙏🏻
------

Çok düşüncel bir davranış.

Bir Zamanlar Çukurova ekibinden nerdeyse herkes varmış. Dikkatimi çekti :D
Hatice Şendil olduğu için eşinin yaptığı dizilerin neredeyse tüm oyuncuları bağlandı. :A BZÇ, Maraşlı, Teşkilat başrolleri katıldı hep. :D

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Dün yayını sonuna kadar takip ettim. Son zamanlarda bir çok ünlü isim böyle yayınlar yaparak çok büyük bir farkındalık oluşturuyor. Ben de ufak da olsa küçük bir yardımda bulundum. Umarım bir an önce tedavisi gerçekleşir Poyraz Ali’nin.

Acun 250 bin lira, Ezgi Mola 15 bin lira, Kaan Yıldırım ve Aytaç Şaşmaz 15 bin lira bağışta bulundu. Diğer ünlüler de yaptı ama söylemediler. Kerem ve Hande yayına bağlandı çok büyük bir kitle bağışta bulundu, fanları Twitter’da tag açıp ayrı bağışta bulundu. Pazartesi günü toplanan paranın tam tutarı açıklanacak. İnşallah tüm para toplanmıştır. 🙏🏻
------

Hatice Şendil olduğu için eşinin yaptığı dizilerin neredeyse tüm oyuncuları bağlandı. :A BZÇ, Maraşlı, Teşkilat başrolleri katıldı hep. :D
Ah doğru, o kısmı unuttum.Burak Sağyaşar'ı Küçük Kadınlar dizisinde izlemiştim. İyi oyuncuydu.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,827
Puanı
1,060
Çok güzel bir işe imza attılar, umarım gerekli olan miktar toplanmıştır.