Yeme-İçme Ülker Laviva

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fiyat ve performans açısından üst düzeyde olması nedeniyle son dönemlerde fazlasıyla öne çıkan, ilginç tasarım ve şekle sahip güzel bir çikolata ürünü.

images
images

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aşmış çikolata. Sürekli çikolata reyonlarına bakıyorum farklı bir şey alayım diye ve 5 tane laviva alıp kaçıyorum. :D Hakkını vermek lazım rastlarsam bitter dido da alıyorum aynı şekilde.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Gittikçe gramı azalıp küçülüyor ve Ülker'in düşük kalite kakao kullandığı söyleniyor son zamanlarda nerdeyse her ürününde eski lezzeti alamıyorum. Biskrem, Çokonat, Çikolatalı gofret... Tabletlerde eti ve nestle favorim ama Ülker'in kendi lezzetlerinin eski tadı yok. Artık pek tercih etmiyorum.

İlk defa bir konuda sana katılıyorum tarihe not düşelim Eyüpcüm :A çikolotalı gofreti seviyorum diğerlerinden bende tat alamıyorum bunu tatmadım bilmiyorum ama gofreti güzel :D

bu üçüne takılıyorum bende her markete gittiğimde alıyorum valla 😍
3YTjKK.jpg

WGPtRp.jpg

hgBBkX.jpg

• Güldürdün
Reactions: blacklion

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061
İlk zamanlarda dolgusu gerçekten iyiydi ama şimdi Ülker Çikolatalı Gofret'in kalitesine yaklaşamıyor :(

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Nickin boşa vadikızı değil yani. :A Neyse hem Kurtlar Vadisi izliyorsun hem de vadilerde geçen dizileri işte. Sefirin Kızı, Hercai, Zümrüdüanka? Var mı başka böyle kro-kezbanlı dizi? :A

Yess boşa diil :A valla şuan yok olabilir sevdiğim her türlü diziyi izlerim ben

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
İçinde bir kro yoksa zor seversin gibi, Babil'de de deyzem gızı Gendal var belki ondan ilgini çekmiştir. :A Şimdi anladım niye sevdiğini diziyi. :A

Sohbeti bölen kıl adam gibi olmuş olmayayım her ne kadar şu an olmuş olsam da fakat sözlük bölümüyle ve başlıkta bahsedilen ürünle herhangi bir ilgi ve alakası olmadığını düşünüyorum bu konuların. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
İçinde bir kro yoksa zor seversin gibi, Babil'de de deyzem gızı Gendal var belki ondan ilgini çekmiştir. :A Şimdi anladım niye sevdiğini diziyi. :A

:A yoo hayır sen benim zevkimi iyice yanlış anlamışsın bir kere orda halit ergenç aslı enver birce akalay ozan güven nur fettahoğlu var onların fanıyım mesut akustayıda severimde en başta onlar için izliyorum

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,132
Puanı
1,060
Yeterli bence başka zaman artık. :A

Ne diyorduk, laviva bir zamanlar favori çikolatalarımdan biriydi ama artık değil maalesef. Eti Karam Gurmeyi bu ara severek tüketiyorum. :A @Tolstoyevski

:A :A okiii ay senle sohbet etmesi güzel muhafelet olman dışında ay bende çok seviyorum eti karam market alacam da gidemedim

• Güldürdün