Üç Kuruş'un Yayın Tarihi Belli Oldu! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3wrxhwf.

Üç Kuruş'un yayın tarihi belli oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora ve Nursel Köse'nin paylaştığı dizi pazartesi akşamları izleyici ile buluşacak.

Polis, mafya ve seri katil ekseninde geçen heyecanlı bir öyküyü izleyici ile buluşturacak olan, senaryosunu Damla Serim ile Murat Uyurkulak'ın kaleme aldığı dizinin ilk bölümü ise 1 Kasım Pazartesi günü ekrana gelecek.

Üç Kuruş, ilk bölümüyle 1 Kasım Pazartesi 20.00'de Show TV'de başlıyor!

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok iyi tarih, yani 8 Kasım'da Alparslan ile aynı tarihte başlamaması güzel gelişme. 6-7 bandında bir açılış bekliyorum diziden.

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Pazartesi akşamı açıklanır diyordum ve açıklanmayınca 8'ine kalabilir mi diye düşünmüştüm ama beklenen tarih. Tutması için şartlar müsait görünüyor gerisi senaryoya bağlı.

Bu arada 29 Ekim, 31 Ekim, 1 Kasım, 4 Kasım, 7 Kasım, 8 Kasım derken yeni diziler için bol bol reyting tahmini yapmaya hazır olun. :A Gerekirse forumu puana boğarız. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu konuyu ön izleme konusudur diye açmıyordum ya. :A Bari 1 hafta öncesinden tarihi duyursaydınız, Mucize'yi de muhtemelen bu garanti, Aziz iyi gitsin diye vermediler. :A

Merak ediyorum ama anca 3. bölümüne yetişebilirim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Biraz daha geç açıklansaymış keşke, çok erken oldu bu. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Bu konuyu ön izleme konusudur diye açmıyordum ya. :A Bari 1 hafta öncesinden tarihi duyursaydınız, Mucize'yi de muhtemelen bu garanti, Aziz iyi gitsin diye vermediler. :A

Onun yerine Çukur'u izleseydin keşke. Çukur'daki kadro kadar kesmiyor beni. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Çok beğenmedim ama ilk bölümden sonra muhtemelen açık bırakıp ara ara kafamı çevireceğim dizilerden olur gibi. Umarım yanılırım🙏

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,758
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Mucize 2'yi bence de Aziz için ertelediler, ama pazartesi günü Eltilerin Savaşı'nı yayınladılar. :A Uraz'ın bu hafta filmi ekrana geldi, gelecek hafta dizisi ekrana geliyor. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Mucize 2'yi bence de Aziz için ertelediler, ama pazartesi günü Eltilerin Savaşı'nı yayınladılar. :A Uraz'ın bu hafta filmi ekrana geldi, gelecek hafta dizisi ekrana geliyor. :A
Normalde rakip kanallar dizi başlatınca oyuncularının başrol oynadığı filmi koyarlardı, şimdi taktiği değiştirmişler. :A