'Üç Kuruş'un Kaç Sezon Sürmesi Planlanıyor? Diziye Sürpriz Konuk! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,960
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
3wrxhwf.

Üç Kuruş'un kaç sezon sürmesi planlanıyor?

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Sinan Öztürk'ün üstlendiği, başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nesrin Cavadzade, Diren Polatoğulları, Aslıhan Malbora ve Nursel Köse'nin paylaştığı dizinin 1 sezon sürmesi planlanıyor.

Pazartesi akşamları ilgiyle izlenen dizinin oyuncu kimliğiyle de tanınan ünlü müzisyen Mazlum Çimen konuk olacak.

mazlum-696x671.png

Üç Kuruş, yeni bölümüyle pazartesi 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son reytinglerden sonra mı düşünüldü acaba? :A

Tek sezonluk olması çok iyi olur, ben de yaza izlerim diziyi. İzlemek istiyordum ama yoğunum... Mazlum Çimen de harika konuk, diziye de şarkı yapsa keşke. :X

Düşük reytinglerle biterse diye bahaneyi de şimdiden hazırlamışlar. :A Çukur gibi 4 sezonluk bir işten sonra o kadar zahmete 1 sezon için girdiklerini hiç sanmıyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: cookies and 12.Adam
Son reytinglerden sonra mı düşünüldü acaba? :A

Tek sezonluk olması çok iyi olur, ben de yaza izlerim diziyi. İzlemek istiyordum ama yoğunum... Mazlum Çimen de harika konuk, diziye de şarkı yapsa keşke. :X
Konuya eklenmemiş ama Birsen'in haberinde "şimdilik" yazıyor yani reytingler iyi gelirse uzar. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and 12.Adam
Gelen eleştiriler, düşük reytinglerden sonra gayet başarılı bir bahane:X

1 sezonluk olduğunu ben de düşünmüyorum hikayenin. Ağır ağır yaya yaya anlatılacak bir senaryosu var gibi duruyor. En azından 2 sezon sürmesi lazım. Tabi reytingler bir miktar düşük İçerde ve Çukur'a oranla ama zaten dizi de Çukur gibi bir dizi değil. Aynı oranların gelmemesini anlayabiliyorum. Çukur gibi olmaması ise benim diziyi izlemem için artı bir sebep farklı işler görme isteği açısından. Tabi erken bitmemesini isterim, kafalarında hikaye için ne düşündüyseler onu anlatabilmelerini isterim... Bakalım bölümler ilerledikçe reyting durumu ne olur göreceğiz...

1 sezonluk olduğunu ben de düşünmüyorum hikayenin. Ağır ağır yaya yaya anlatılacak bir senaryosu var gibi duruyor. En azından 2 sezon sürmesi lazım. Tabi reytingler bir miktar düşük İçerde ve Çukur'a oranla ama zaten dizi de Çukur gibi bir dizi değil. Aynı oranların gelmemesini anlayabiliyorum. Çukur gibi olmaması ise benim diziyi izlemem için artı bir sebep farklı işler görme isteği açısından. Tabi erken bitmemesini isterim, kafalarında hikaye için ne düşündüyseler onu anlatabilmelerini isterim... Bakalım bölümler ilerledikçe reyting durumu ne olur göreceğiz...
Bu bölümde hikaye daha net ortaya çıktı. <. . . > gibi fenomenleşeceğini düşünmüyorum.

• Beğendim
Reactions: offensive and MEnes
Bu bölümde hikaye daha net ortaya çıktı. <. . . > gibi fenomenleşeceğini düşünmüyorum.
Zaten fenomenleşmesin, sonra saçma sapan senaryo yazıyorlar seyircileri dinleyip falan... :A Daha bağımsız daha kendi halinde takılsın. Popüler kültüre köle olmadan adam gibi sanatsal değerleri yüksek, çekim kalitesi yüksek ilerlesin... Şuan o kaliteli havayı aldım diziden, bozmaması ümidiyle...

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Zaten fenomenleşmesin, sonra saçma sapan senaryo yazıyorlar seyircileri dinleyip falan... :A Daha bağımsız daha kendi halinde takılsın. Popüler kültüre köle olmadan adam gibi sanatsal değerleri yüksek, çekim kalitesi yüksek ilerlesin... Şuan o kaliteli havayı aldım diziden, bozmaması ümidiyle...
Senaryoda kopukluklar olduğunu düşünüyor musun? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
2-ci bölüm 10 alsaydı, aynı yorumu yapacaklarmıydı acaba. :A