Üç Kız Kardeş'in Çekimleri Başladı! | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,055
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
sdel77e.jpeg

Üç Kız Kardeş'in çekimleri başladı!

Yönetmenliğini Eda Teksöz'ün, senaristliğini Betül Yağsağan'ın üstlendiği; kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu ve Veda Yurtsever gibi isimlerin yer aldığı dizinin çekimleri bugün itibariyle başladı.

Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin hikayesini anlatacak olan Süreç Film imzalı dizi Şubat ayında Kanal D'de ekrana gelecek.

• Beğendim
Reactions: Angelica

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,609
Puanı
860
Dizi ilk andan beri gözüme o kadar batıyor ki çok fazla gideceğinden umudum yok.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,060
Başrol kızlarda iş yok, kitap harika bir kitap ve iyi senaryolaştırılırsa tutar ancak.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,331
Puanı
860
Özgü olmamış :( kendisini görünce aklıma hocam siz evde de mi namaz kılıyorsunuz repliği geliyor :A

• İlginç
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,157
Puanı
1,060
Heyecanla merakla beklediğim bir dizi ben Özgü nün karaktere yakışacağını düşünüyorum

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bu dizi keşke yeni sezona kalsaydı, çekimler bile yeni başlamış. Ben teaser beklerken daha yeni start verilmiş. Şubat ikinci haftasına falan anca yetişir. Bu sezon kitleler oturdu, bu dizinin tutacağını düşünmüyorum nedense... Tabi ilk tahmin için tanıtımı görmek lazım, o zaman daha net konuşurum ama bana pek tutacak havası vermedi, umarım yanılırım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,055
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu dizi keşke yeni sezona kalsaydı, çekimler bile yeni başlamış. Ben teaser beklerken daha yeni start verilmiş. Şubat ikinci haftasına falan anca yetişir. Bu sezon kitleler oturdu, bu dizinin tutacağını düşünmüyorum nedense... Tabi ilk tahmin için tanıtımı görmek lazım, o zaman daha net konuşurum ama bana pek tutacak havası vermedi, umarım yanılırım.
Normalde Aralık ortası sete çıkılacak, ocak sonunda da yayına girecekti. Ama oyuncuların korona olması vs. erteleletti. :( İyi bir hikayesi varsa her türlü tutar, Camdaki Kız da sezon ortası başlamış ve zirvede yer almıştı.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Normalde Aralık ortası sete çıkılacak, ocak sonunda da yayına girecekti. Ama oyuncuların korona olması vs. erteleletti. :( İyi bir hikayesi varsa her türlü tutar, Camdaki Kız da sezon ortası başlamış ve zirvede yer almıştı.
Camdaki Kız, Gülseren Budayıcıoğlu dizilerinin rüzgarıyla iyi başlayıp devamını getirdi. Onun etkisi çok büyük oldu. Sezon ortası başlayıp tutan birçok dizi var, orası ayrı da ne bileyim nedense bu sezon harcanacak hissi verdi. Umarım yanılırım..

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,159
Puanı
1,061
Yeni dizi hayirli olsun, bol reytingler.
Fotograflar harika. Özgü Kaya cok güzel cikmis. :love1: