Kanal D Üç Kız Kardeş - Dizi Yorumları

fav10.net

fav10.net
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
271
Puanı
84
Web Sitesi
fav10.net
61f3ca344453951d881d6b64

Kanal D'nin yeni dizisi Üç Kız Kardeş bu akşam ekran yolculuğuna başlıyor.

Yapımcılığını Süreç Film'in, yönetmenliğini Eda Teksöz'ün, senaristliğini Betül Yağsağan'ın üstlendiği; İclal Aydın'ın aynı adlı çok satan romanından uyarlanan yapımın başrollerinde Reha Özcan, İclal Aydın, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Berker Güven, Veda Yurtsever, Tayfun Erarslan, Benian Dönmez ve Hakan Atalay yer alıyor.

Ayvalık'ta yaşayan Türkan, Derya ve Dönüş adlı üç kardeşin etkileyici öyküsünü konu alan yapım ile ilgili tüm yorum ve paylaşımlarınızı buradan yapabilirsiniz. İyi seyirler.

Üç Kız Kardeş, yeni bölümleriyle her Salı 20.00'de Kanal D'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Beklediğimden çok daha iyi bir ilk bölümdü, süresi uzundu fakat dolu dolu geçtiği için hiç sıkmadı yalnız olaylar çok çabuk gelişti neden bu denli hızlı anlatıp tükettiler bilemiyorum.

İclal Aydın'a bayıldım tam kız annesi olmuş, gerçekte de bir kız annesi olduğu için rolüne çok güzel bürünmüş, çok güzel ve özel bir kadın bayılıyorum kendisine. :bhr: Kızlar-halaları-Serdar-Sadık-Rüçhan herkes rolüne cuk oturmuş. Sadece Berker ve Nazlı Senem'i hem beğenmedim hem de uyumsuz buldum. Berker'in yanında çok yaşlı durmuş.

Kısacası beni tatmin eden bir ilk bölüm oldu umarım devam edecek oranları alır ve bu tatlı hikayeyi sonuna kadar izleme fırsatı bulabiliriz. Çok emek verilmiş bir iş olmuş, umarım emekler karşılık bulur.

• Beğendim
Reactions: MayısKralı

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Beklediğimden çok daha iyi bir ilk bölümdü, süresi uzundu fakat dolu dolu geçtiği için hiç sıkmadı yalnız olaylar çok çabuk gelişti neden bu denli hızlı anlatıp tükettiler bilemiyorum.

İclal Aydın'a bayıldım tam kız annesi olmuş, gerçekte de bir kız annesi olduğu için rolüne çok güzel bürünmüş, çok güzel ve özel bir kadın bayılıyorum kendisine. :bhr: Kızlar-halaları-Serdar-Sadık-Rüçhan herkes rolüne cuk oturmuş. Sadece Berker ve Nazlı Senem'i hem beğenmedim hem de uyumsuz buldum. Berker'in yanında çok yaşlı durmuş.

Kısacası beni tatmin eden bir ilk bölüm oldu umarım devam edecek oranları alır ve bu tatlı hikayeyi sonuna kadar izleme fırsatı bulabiliriz. Çok emek verilmiş bir iş olmuş, umarım emekler karşılık bulur.

Tükenmez ki daha Türkanın yaşacağı çok şey var bence Berker Nazlı konusunda sana katılıyorum

Bende bugün tamamladım bölümü kitapta aldığım etkiyi anlatım şeklini dizide görmek güzeldi karakterler tam da kitaptaki gibiydi buna çok sevindim açıkcası İclal Aydın onu nasıl özlemişim anne rolünde harika olmuş Reha Özcan aynı şekilde Ah Türkancım kitap ta sana çok üzülmüştüm ya

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,496
Puanı
1,060
Tükenmez ki daha Türkanın yaşacağı çok şey var bence Berker Nazlı konusunda sana katılıyorum

Bende bugün tamamladım bölümü kitapta aldığım etkiyi anlatım şeklini dizide görmek güzeldi karakterler tam da kitaptaki gibiydi buna çok sevindim açıkcası İclal Aydın onu nasıl özlemişim anne rolünde harika olmuş Reha Özcan aynı şekilde Ah Türkancım kitap ta sana çok üzülmüştüm ya
Türkan çok güzel bir kız ve gerçekten üzüldüm yaşadıklarına hiç hak etmiyor çünkü.

• Beğendim

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Gayet güzel bir bölümdü, bu arada romandan farklı mı gidecekler bilmiyorum ama umarım Somer-Türkan görürüz. :Z

• Beğendim

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
Yiğit'im çok iyi görünüyor bir içim su baştan çıkartıcı. :bhr:
Yakında senin de başına gelir :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt