Özlem Tokaslan ve Beyti Engin 'Kanunsuz Topraklar'da! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
MV5BMGM1Yzk2ZWMtY2VlMi00ZmE3LWE0Y2YtNzA3MjA4ZjJkN2ZmXkEyXkFqcGdeQXVyMzA1ODY4NjQ@._V1_.jpg

Özlem Tokaslan ve Beyti Engin 'Kanunsuz Topraklar'da!

Yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği, senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Faruk Teber'in oturduğu başrollerini; Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin paylaştığı dizinin kadrosuna Özlem Tokaslan ve Beyti Engin dahil oldu.

Kanunsuz Topraklar, yeni bölümleriyle her çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Harika
Reactions: Angelica

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Reytingler o kadar iyi değilken bu isimler ehh o kadar fark yaratmazlar

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Faruk Turgut hiç uğraşmadan direkt No: 309'dan almış, gerçi o dizide de yine uğraşmayıp Sumru Yavrucuk'un yanına Erdal Özyağcılar'ı almıştı. Buradaki tek fark partner olmamaları. :A

Çok iyi iki transfer ama boş, gerçi reyting için almadıklarına göre sadece çok iyi deyip geçelim. :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,838
Puanı
1,060
Çok iyi oyuncular katılmalarına çok sevindim valla

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Adam diziden çıktı hala bir bölümde 100 kez adı geçiyor ve senaryo onun üzerinden ilerliyor şaka gibi. Adam yokken de başrolü konumunda şuan dizinin. :A
Ölüsü çıksın ortaya fişini çekerler. Canım anadolu insanı (total) internette dönen haberleri görmüyor zaar:A

• Güldürdün
Reactions: serhatt

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,775
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Faruk Turgut hiç uğraşmadan direkt No: 309'dan almış, gerçi o dizide de yine uğraşmayıp Sumru Yavrucuk'un yanına Erdal Özyağcılar'ı almıştı. Buradaki tek fark partner olmamaları. :A

Çok iyi iki transfer ama boş, gerçi reyting için almadıklarına göre sadece çok iyi deyip geçelim. :A
Faruk Turgut'da Birol Güven, Erler Film gibi. Daha önce çalıştığı isimler ile çalışmayı seviyor. :A Beyti Engin değil ama Özlem Tokaslan cidden güzel transfer. :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İzledin mi bölümü, nasıldı? Şimdi şehir dışındayım da dönünce bakacağım bölümlere. Reytinglerde daha iyi gitmesini beklerdim orası ayrı. :bhr:
Kanunsuz Topraklar mı? İlk bölüme baktim biraz baktim sarmadı. Uğur G. sevdiğim biri değil zaten(biliyorsun) dayanamadım onu görünce:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Faruk Turgut'da Birol Güven, Erler Film gibi. Daha önce çalıştığı isimler ile çalışmayı seviyor. :A Beyti Engin değil ama Özlem Tokaslan cidden güzel transfer. :Z
Dur dur boş dediğim o değil, yoksa ikisini de seviyorum da 1 gram katkıları olmaz. :A Keşke olmasa, bak Masumiyet kadrosu neydi öyle. :A (Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır dahil değildir)

• İlginç
Reactions: Emre Ozansoy