Özge Yağız 'Sol Yanım' Dizisi İle Görüşüyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Bu sezon bence kesinlikle daha iyi geçecek. Menejerimi ara banko tutar gibime geliyor. Gündüz kuşağına da mutlaka bir şeyler yapmalı. Ben bakmıyorum ama hafife almamalı. Sonuçta ATV kötü dönem bile geçirse Müge Anlı ve Esra Erol kurtarıyor.
Gündüz kuşağında Gerçeğin Peşinde ve günlük dizi var diğer program tutarsa idare eder diye düşünüyorum. Neyse kağıt üstünde dizilerin hepsi çok iddialı ama doğru güne koymak vs. de bayağı önemli olacak bekleyelim görelim.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Gündüz kuşağında Gerçeğin Peşinde ve günlük dizi var diğer program tutarsa idare eder diye düşünüyorum. Neyse kağıt üstünde dizilerin hepsi çok iddialı ama doğru güne koymak vs. de bayağı önemli olacak bekleyelim görelim.
Ne günlük dizisi ne de o saçma programı iyi değil. Gerçi ben her türlü gündüz kuşağı izleyen ve beğenen biri değilim . Reytinglerde ben yokum ancak hiç iyi değiller bence Star TV'de yayınlanıyorsun o kadar da alsın bir zahmet. :A Yenilik şart bence.Yeni sezonda bayağı bir kanallar savaşı izleyeceğiz tabi Corona engeli olmazsa. Senin daha önce böyle bir formatın vardı forumda bence yeniden yap. Güzel oluyor. Gün konusunda çok boş günü var dikkatli olursa sıkıntı çekmez.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Ne günlük dizisi ne de o saçma programı iyi değil. Gerçi ben her türlü gündüz kuşağı izleyen ve beğenen biri değilim . Reytinglerde ben yokum ancak hiç iyi değiller bence Star TV'de yayınlanıyorsun o kadar da alsın bir zahmet. :A Yenilik şart bence.Yeni sezonda bayağı bir kanallar savaşı izleyeceğiz tabi Corona engeli olmazsa. Senin daha önce böyle bir formatın vardı forumda bence yeniden yap. Güzel oluyor. Gün konusunda çok boş günü var dikkatli olursa sıkıntı çekmez.
Ne formatı? (b)

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,044
Puanı
410
Aynısını Hazal Subaşı yaptı, Kanal D'nin bir dizisinde başrol oldu ama dizi tutmadı. Eğer partner iyi olmazsa bu da arşive gider. :F
Haklısın, Tolgahan'la başrole mi girilir tutmayacağı belliydi ama o dizinin. Gerçi bu sezon Hazal ne yaptı nasıl başardı bilmiyorum ama Çukur'a başrol kız olarak girdi yani sonuçta Yamaç'ın sevgilisi ve ondan hamile kaldı.

Bence bu kız Hazal kadar şanslı olmayacak, mesela Çukur gibi reytingli bir işe başrolün partneri olarak girebileceğini sanmıyorum.

Beni Affet'teki başroller de pt işlerinde olmadılar Kemal Feride Kader Eylül hiç oynamadılar, Bahar Savaşçı'ya sonradan girdi, biraz Cüneyt oynadı önce Bizim Hikaye'de şimdi de Benim Adım Melek'te.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,958
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Haklısın, Tolgahan'la başrole mi girilir tutmayacağı belliydi ama o dizinin. Gerçi bu sezon Hazal ne yaptı nasıl başardı bilmiyorum ama Çukur'a başrol kız olarak girdi yani sonuçta Yamaç'ın sevgilisi ve ondan hamile kaldı.

Bence bu kız Hazal kadar şanslı olmayacak, mesela Çukur gibi reytingli bir işe başrolün partneri olarak girebileceğini sanmıyorum.

Beni Affet'teki başroller de pt işlerinde olmadılar Kemal Feride Kader Eylül hiç oynamadılar, Bahar Savaşçı'ya sonradan girdi, biraz Cüneyt oynadı önce Bizim Hikaye'de şimdi de Benim Adım Melek'te.

Aslında sorun tek Hazal'da değildi. Tolgahan'ın da dizileri tutmuyor, şuan Şampiyon'da olduğu gibi. Hazal, kitlesi oturmuş ve izleyicisi tarafından benimsenmiş bir diziye girdi ve şuan da da yürüyor baya iyi..

Bence de Hazal kadar şanslı olmayacak. Ama en azından denemiş olacak.

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,070
Puanı
1,060
Özgenin duru bir güzelliği var Yemine ara ara baktım oyunculuğu iyiydi eğer dizide rol alırsa izlerim valla

• Harika
Reactions: STAR