Özge Yağız 'Sol Yanım' Dizisi İle Görüşüyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
539

Güzel oyuncu Özge Yağız hangi dizi ile görüşüyor?

Yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek'in kaleme alacağı ve yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli'nin oturacağı 'Sol Yanım' dizisi için son olarak 'Yemin' dizisinde yer alan güzel oyuncu Özge Yağız'a teklif gittiği öğrenildi.

Cast çalışmaları devam eden 'Sol Yanım' dizisi yeni sezonda Star TV'de yayınlanacak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizi için İlhan Şen’in de adı geçiyordu sanırım. Acaba erkek başrol de o mu olacak? :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Günlük diziden birden sıçramak pek iyi olmayabilir kendisi için ne kadar izlenirse izlensin yük daha ağır bence konuk oyuncu olarak veya yanrol olarak başlasaydı keşke.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Günlük diziden birden sıçramak pek iyi olmayabilir kendisi için ne kadar izlenirse izlensin yük daha ağır bence konuk oyuncu olarak veya yanrol olarak başlasaydı keşke.

Aynısını Hazal Subaşı yaptı, Kanal D'nin bir dizisinde başrol oldu ama dizi tutmadı. Eğer partner iyi olmazsa bu da arşive gider. :F

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Beni de ama bir de harcayan kendisi bence hiç girmeyecekti ilkten

Kendisi mi, yoksa menajerimi bilmiyorum bu kararda ki etkisi... Hatta menajerini de değiştirmiş sanırım. Bence başrol olmak için daha erken. En azından kendisini kanıtlayabilecek bir dizi de yan rol demeyelim de ikinci kadın başrol olmalı.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Kendisi mi, yoksa menajerimi bilmiyorum bu kararda ki etkisi... Hatta menajerini de değiştirmiş sanırım. Bence başrol olmak için daha erken. En azından kendisini kanıtlayabilecek bir dizi de yan rol demeyelim de ikinci kadın başrol olmalı.
Bence de yazık ediyor kendine

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Umarım bu sezon yüzü güler yoksa bu gidişle çok geçmeden bir petrol veya inşaat şirketinin eline geçer ve bu da o kaliteli imajın sonu olur. :(
Bu sezon bence kesinlikle daha iyi geçecek. Menejerimi ara banko tutar gibime geliyor. Gündüz kuşağına da mutlaka bir şeyler yapmalı. Ben bakmıyorum ama hafife almamalı. Sonuçta ATV kötü dönem bile geçirse Müge Anlı ve Esra Erol kurtarıyor.

• Beğendim
Reactions: Aserat