Özge Borak’ın Yeni Dizisi Belli Oldu

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,196
Puanı
1,061

VjO9JSuzo3v7IJSChhGSn6mv.jpg

Güzel oyuncu Özge Borak, "Bir Yastıkta" isimli aile komedisi dizisi ile ekranlara geri dönüyor.

En son Leyla ile Mecnun dizisine konuk oyuncu olarak rol alan Borak, bir sit-com projesiyle evlendikten sonra ara verdiği ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor.

Dizide daha önce Haneler isimli dizide dikkat çeken ve daha sonra Mazi Kalbinde Yaradır isimli TRT'nin dönem dizisinde rol alan Boncuk Yılmaz'da rol alacak. Boncuk Yılmaz dizide komik bir kadını canlandıracak.
Yönetmen koltuğunda ise yeşilcam'ın usta yönetmeni Ömer Uğur yer alacak. Senaryoya ise daha önce Ömer Uğur ile birlikte Geniş Aile dizisinde calışan Cüneyt Inay renk katacak.

Mine Teber, Sinan Çalıkanoğlu ve Suzan Aksoy'da dizide yer alacak.

Son düzenleme:

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
hayırlı olsun

- - - Ekleme - - -

hayırlı olsun

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oyuncu kadrosunu pek beğenmedim ama Cüneyt İnay ve Ömer Uğur birlikte varsa kesinlikle şans vereceğim ilk bölümlerine. İnşallah Geniş Aile tadında iyi bir iş olur. Özge Borak'ı da severim aslında ama 1-2 tane daha iyi oyuncu olabilirmiş. :)

Son düzenleme:

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,369
Puanı
1,060
Oyuncular daha iyi olabilirdi Bülent Çolak,Fırat Tanış falan boştaydılar ben de Ozan gibi Ömer Uğur ve Cüneyt İnay için şans veririm belki de severek izlerim. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dizi TRT1'de olacakmış onu da belirtelim. Birkaç oyuncu daha olur mutlaka kadroda belki yine Geniş Aile'den tanıdık isimler görebiliriz. Mine Teber de Geniş Aile'den. :)

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,196
Puanı
1,061
Kadro daha tamamlanmamis zaten. Örnek olarak Erkek basrol daha belli degil. Yukarida belirtilen Oyuncular Özge Borak'in yakinlari rollerinde olacak zaten. Bence Genis Aile tadinda bir dizi olacak. Tabi erkek basrol de önemli.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,341
Puanı
1,060
Oyuncu kadrosu fena değil bence, daha erkek oyuncular belli değil, bu bayan tarafı. :)

Erkeklerden belli olan sadece Sinan Çalışkanoğlu var. :)

Sit-com olmasaydı iyiydi, bekliyoruz. :) TRT 1'de ise tutma şansı yüksek, komedi TRT'de izlenir. :):)

Yaz ayında yayınlanmaya başlar büyük ihtimalle. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,801
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oyuncu kadrosu fena değil bence, daha erkek oyuncular belli değil, bu bayan tarafı. :)

Erkeklerden belli olan sadece Sinan Çalışkanoğlu var. :)

Sit-com olmasaydı iyiydi, bekliyoruz. :) TRT 1'de ise tutma şansı yüksek, komedi TRT'de izlenir. :):)

Yaz ayında yayınlanmaya başlar büyük ihtimalle. :)

Yazın başlayacak diziyle ilgili detaylar bu kadar çabuk belli olmaz. Nisan'da başlar bence. :)

devour

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
24
arkadaslar ben bu haber cıkmadan 3-4 gun once cuneyt inaya sormustum dizi varmı diye oda var bi aksilik cıkmazsa mart ortası gibi trtrde başlıcak demişti şimdi cıkıyo kokusu...

Yakamoz-Asi

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
29,196
Puanı
1,061
arkadaslar ben bu haber cıkmadan 3-4 gun once cuneyt inaya sormustum dizi varmı diye oda var bi aksilik cıkmazsa mart ortası gibi trtrde başlıcak demişti şimdi cıkıyo kokusu...

Cüneyt Inay ile bir baglantiniz var sanirim iyi bilgi sahibisiniz. Umarim Mart'da baslar ve tutar.

devour

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
24
bi bağlantım yok facebooktan yada maildan merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz cuneyt inaya herkese cevap vermeye calısır. geniş aile yayınlanırken baya soru soruyodum oda cevaplıyodu saolsun