Özge Özpirinçci 'Mucize Doktor'a Konuk Oluyor!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un reyting rekortmeni dizisi 'Mucize Doktor'a sürpriz konuk!

Yapımcılığını MF Yapım’ın, yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, kadrosunda; Taner Ölmez, Onur Tuna, Özge Özder, Reha Özcan, Murat Aygen, Hazal Türesan, Sinem Ünsal, Fırat Altunmeşe, Bihter Dinçel, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran gibi isimlerin yer aldığı dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümüne, 'Kadın' dizisinde canlandırdığı 'Bahar' karakteri ile büyük beğeni toplayan Özge Özpirinçci konuk oluyor.

Bilindiği üzere 'Kadın' dizisinin bu hafta yayınlanan bölümüne de 'Ali Vefa' karkaterine hayat veren Taner Ölmez konuk olmuştu.

'Mucize Doktor' yeni bölümüyle Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Son düzenleme:
  • Harika
  • Olmamış
Reactions: Ahmed and S.G.A.T.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bomba gibi bir bölüm geliyor... :) Perşembe gününün reytinglerini şimdiden merak etmeye başladım...

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Keşke bu şekilde değil başka bir zaman başka bir karakter olarak layığıyla konuk olsaydı ama bu koşullarda pek sevinemeyeceğim maalesef. :A

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Ne saçma. O oraya konuk oldu, şimdi bu buraya. :F
Gereksiz hamleler. :A

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Güzel bir hamle. Mucize Doktor gecen hafta da yükselmişti iyi bir şekilde hem de maça rağmen. Bu hafta da yükselecek. Dizi düşüş konumunda değil zaten şu an.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Muhtemelen Mucize Doktor'un düşüşünü önlemek adına yapılmış ama ben bu hafta düşüş bekliyorum. Böyle hamleler yüksek reytingli dizilerde işe yaramıyor artık. Mesela geçen sezon Onur Saylak'ta Çukur'a konuk olmuştu geçen sezon, Erkan Kolçak Köstendil'de Çarpışma'ya ama işe yaramadı. Çarpışma'nın zaten yükselip 2. sezona kalmasını istemezdim, o tarz işler İçerde gibi tek sezonluk iyi işler oluyor. Sonrasında bozulurdu. Bu hafta keza Kadın'da yükseliş olmadı hatta ters etki yarattı. Taner Ölmez'i daha da iticileştirdi bence dizideki karakteri karikatürize haline geldi..
Pardon da Mucize Doktor'un düşüşünü önlemek için derken? Geçen hafta maç olmasına rağmen Total'de yükselen, diğerlerinde de çok çok az düşen bir yapımdan bahsediyoruz. Burada düşen tek bir dizi varsa o da 6-7 reytinge kadar inen Kadın ve bu hareketin onun düşüşünü önlemek için yapıldığı da gayet net. Milli maça bile kafa tutan dizinin reyting yükseltmek için böyle şeylere ihtiyacı da yok zaten. Göz var izan var. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Bunlar karşılıklı yapilir genelde. Tek taraflı düşünülemez, sadece Kadın için yapılsa direkt Taner Ölmez konuk olurdu. Dediğim gibi geçen sene Çarpışma-Çukur örneğini verebiliriz.
Zaten bu tarz birleşmelerde iki dizi de karşılıklı konuk alıyor. Kadın sırf reytinglerini yükseltmek için böyle bir şey yapınca MD'nin de ortak olması gerekiyordu yoksa ihtiyacı olan taraf o değil.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Bunlar karşılıklı yapilir genelde. Tek taraflı düşünülemez, sadece Kadın için yapılsa direkt Taner Ölmez konuk olurdu. Dediğim gibi geçen sene Çarpışma-Çukur örneğini verebiliriz.

Örneğin doğru ama dediğinin tersini düşünmek lazım bu denklemde. Burada Çarpışma’nın yerine koyman gereken dizi Kadın olmalı, Çukur’un yerine koyman gereken ise Mucize Doktor. Eğer reyting açısından konuşuyorsak. Ne geçen sezon Çukur’un, ne de bu sezon Mucize Doktor’un reytinglerinin artmasına ihtiyacı yok ki.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
O açıdan düşünürsek doğru, Kadın icin düşünülmüştür muhtemelen ama Mucize Doktor'un da alarm vermeye başladığını dile getirdim sadece. Yorumumumda Kadın yerine Mucize Doktor'u öne çıkarmam hatalı olmuş olabilir, haklısınız
Mucize Doktor alarm mı vermeye başladı :eek: 15-16 bandında reytingler alan bir dizi mi alarm verecek. :F Gören de 3 reytinge indi sanacak. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
O açıdan düşünürsek doğru, Kadın icin düşünülmüştür muhtemelen ama Mucize Doktor'un da alarm vermeye başladığını dile getirdim sadece. Yorumumumda Kadın yerine Mucize Doktor'u öne çıkarmam hatalı olmuş olabilir, haklısınız
Tamam diziyi sevmiyor olabilirsin çok normal bir şey ama (en azından şimdilik) alarm vermenin yakınından bile geçmiyor o yüzden şaşırdım bu yorumlara. :D

• Harika
Reactions: Gizmen

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,897
Puanı
1,061
Diziyi seviyorum, ben bölümlerin hep aynı tek düze olmasını sıkıcı buluyorum. Bilhassa bu şekilde de uzun süre bu oranları koruyabileceğini düşünmüyorum.

Yahu alarm vermesi icin 3 reytinge dusmesi mi lazım? ? 20'li reytinglerden 15-16'lı seviyelere TVR'nin yükseldiği ve sadece tek bir rakibinin olması (maç haricinde) hayra alamet değil. Neyse bu hafta zaten bir düşüş bekliyorum ben ama düşmezse o zaman ben yanlış analiz etmişimdir diyeceğim. Ama dizi konusunda tek laf ettirmemeniz, eden olunca da anında savunmaya geçmeniz benim de diziye olan sempatimi bitiriyor açıkçası...
Tek laf ettirmeme gibi bir durum yok ama yanlış bir şey söylenince doğrulama ihtiyacı hissediyorum seninle ilgili bir durum değil. Görüşlerine de saygılıyım. Sadece 20'yi de hepi topu bir kere aldı ve genel olarak 15-18 arasında gidip geliyor o nedenle alarmlık bir durum olduğunu düşünmüyorum o kadar. :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060

Bir dizi sürekli reyting olarak 20+ bandında gidemez ki, ortalama 15-16 bandında reytingler alan bir dizi için “alarm veriyor” demek doğru değil bence. Uzun vadede ortalama 6-7 bandında gidecektir Mucize Doktor, bu reytingleri de önümüzdeki sezondan önce göreceğini sanmıyorum. Uzun vadeden kastım o, bu sezon ise en kötü 10-11 bandında reyting alacaktır. Ne zaman ki 3-4 reytinge düşer, o zaman “alarm veriyor” diyebiliriz...

• Harika
Reactions: Gizmen

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Diziyi seviyorum, ben bölümlerin hep aynı tek düze olmasını sıkıcı buluyorum. Bilhassa bu şekilde de uzun süre bu oranları koruyabileceğini düşünmüyorum.

Yahu alarm vermesi icin 3 reytinge dusmesi mi lazım? ? 20'li reytinglerden 15-16'lı seviyelere TVR'nin yükseldiği ve sadece tek bir rakibinin olması (maç haricinde) hayra alamet değil. Neyse bu hafta zaten bir düşüş bekliyorum ben ama düşmezse o zaman ben yanlış analiz etmişimdir diyeceğim. Ama dizi konusunda tek laf ettirmemeniz, eden olunca da anında savunmaya geçmeniz benim de diziye olan sempatimi bitiriyor açıkçası...
Sevdiğin bir diziyi sen de savunursun mesele laf ettirmemek değil. :D

Dobraktif

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
2
Muhtemelen Mucize Doktor'un düşüşünü önlemek adına yapılmış ama ben bu hafta düşüş bekliyorum. Böyle hamleler yüksek reytingli dizilerde işe yaramıyor artık. Mesela geçen sezon Onur Saylak'ta Çukur'a konuk olmuştu geçen sezon, Erkan Kolçak Köstendil'de Çarpışma'ya ama işe yaramadı. Çarpışma'nın zaten yükselip 2. sezona kalmasını istemezdim, o tarz işler İçerde gibi tek sezonluk iyi işler oluyor. Sonrasında bozulurdu. Bu hafta keza Kadın'da yükseliş olmadı hatta ters etki yarattı. Taner Ölmez'i daha da iticileştirdi bence dizideki karakteri karikatürize haline geldi..
Sen her bölümünü aynı mantıkla izlediğin için sana farklı gelmiyordur.