Özge Özpirinçci 'Aile' Dizisinde! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FaCFxhPWQAAt2pr

Özge Özpirinçci 'Aile'nin kadın başrol oyuncusu oldu!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Bonomo'nun kaleme aldığı, Hülya adlı güçlü bir kadının ve çocuklarının etkileyici hikayesinin anlatılacağı dizinin hazırlık çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Canan Ergüder, Yurdaer Okur, Emel Göksu, Yüsra Geyik, Nizam Namidar, Umutcan Ütebay ve Muharrem Türkseven’in kadrosunda yer alacağı; Kıvanç Tatlııtuğ ile prensipte anlaşılan dizinin kadın başrol oyuncusu Özge Özpirinçci oldu.

Başarılı güzel oyuncu dizide Aslan’ın (Tatlıtuğ) ailesini tedavi etmeye çalışan psikolog Devin rolüne hayat verecek.

Aile, yakında Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
Reactions: Angelica

offensive

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,039
Puanı
410
Şubat-mart gibi başlasa bi 14-15 bölüm yayınlanır, tutarsa yeni sezon onayı da alır.
Bu kadar insanı eylüle bekletmeyin yazık tam 10 ay var...

• Beğendim
Reactions: Angelica

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,619
Puanı
1,060
Hem İbrahim Çelikkol hemde Farah Zeynep Abdullah'ın olmamasına ne demeli peki? :A Keza Yakamoz'dan da aşina olduğumuz bir ikiliyi televizyondan da izleyerek hiç yabancılık çekmeyeceğiz. Umarım senaryo da kadro kadar akıcıdır.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,925
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,059
Puanı
1,060
Yetişirse ne ala, daha da iyi olur.

Cast çalışması uzun sürmezse başlar çünkü dizi için hiç yeni sezon diye geçmiyor hep yakında deniyor ondan bende ocak diye düşündüm
------

Yılın ilk çeyreğinde başlaması imkansız. Organize İşler'in dizi versiyonunda yer alacak Kıvanç, çekim takvimi ona göre ayarlanacak.

Organize işlerin dizi versiyonu hemen başlacakmı çekimi ki