Özgü Namal ve Aysun Kayacı Yıllar Sonra Ortaya Çıktı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
oyun2-62ebb1ed23338.jpg

Bir döneme damga vuran ancak uzun zamandır kayıplara karışan iki isim yıllar sonra tekrar objektiflere takıldı.

2014'te oyunculuğa ara vererek Köyceğiz'e taşınan, 2020'de ise eşini kalp krizi nedeniyle kaybettikten sonra İzmir'e yerleşen Özgü Namal, iki çocuğuyla birlikte Bodrum Ortakent'te yaptığı tatilde objektiflere takıldı. Oyuncunun yeni proje görüşmesi yapmak için gözde tatil mekanına geldiği öğrenildi.

87145-ozgu-namal-kizdi-ben-onlar-gibi-degilim-62ecf085c4dc5.jpg

Öte yandan Namal, plajda arkadaşlarıyla sohbet ederken kendisinin fotoğraflarını çeken gazetecilere "Çocuklarımı çekemezsin. Hemen buraya gel. Çocuklarımı çekmeni istemiyorum. Burası özel bir alan, sen beni çekemezsin. Hemen sil o fotoğrafları" diyerek sert tepki gösterdi.

Muhabirler yasal alandan çekim yaptıklarını söyleyip oyuncuyu sakinleştirmeye çalışırken Namal ise aynı yerde tatil yapan Azra Akın'ın oturduğu yeri göstererek "Buradakiler kendi çocuklarının çekilmesini isteyebilir, kendi çocuklarını çektirebilir ama ben istemiyorum. Çocuğumu çekemezsin, ben onlar gibi değilim!" ifadelerini kullandı.

images

Nefes'in olaydan sonra gazetecilerin yanına gelip "Abi fotoğrafları bence silmeyin, gazetede çıkmak istiyorum" demesi ise gergin anların ardından herkesi tebessüm ettirdi.

images

Bunun yanı sıra 10 yıl önce evlenip Londra'ya yerleşen eski manken ve oyuncu Aysun Kayacı ise kızı Maya'yla birlikte Bodrum Gündoğan'da tatil yaparken kameralara takıldı. Kayacı'nın elini sürekli göbeğine götürmesi ise hamile olup olmadığı sorusunu akıllara getirdi.

XxpGlwyQiEOVXYKvkJJ-8w.jpg

• Harika
Reactions: cookies

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,551
Puanı
1,060
Aysun Kayacı'nın evlendiğinden haberim yoktu üstüne bir de kızı varmış. :eek:

Özgü Namal'ı özledik çocukları da epey büyümüş artık dönmeli ekrana.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Özgü Namal Hükümsüz'de oynayacaktı ama son anda vazgeçti. Ekranlardan bu kadar uzun süre uzak kaldıktan sonra geri dönmesi iyi olurdu.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
İkisi de dümdüz oyuncuydu. Aysun dönmez herhalde artık. Özgü Namal, bir dönem aranan başrol oyuncusuydu. Kurtlar Vadisi'nden beri oyunculuğunu hiç sevmem. Bu kadar ara verdikten sonra zorlanacaktir. Başarılar

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Aysun Kayacı hayatından memnundur umarım. Azından çıkacağı bir cümle hayatının akışını değiştirecekler dese kendisi de inanmazdı herhalde.

Özgü Namal da toparlanmış görünüyor. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Aysun Kayacı hayatından memnundur umarım. Azından çıkacağı bir cümle hayatının akışını değiştirecekler dese kendisi de inanmazdı herhalde.

Özgü Namal da toparlanmış görünüyor. :D
Ağzından çıkan cümle o kadar haklıydı ki.... Şu an haklılığı ortaya çıktı bütün Türkiye hayran ona :bhr:

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy