Gerçekleştirildi Özel Mesaja Doğrudan Resim Gönderme Önerisi

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Başlık biraz devrik oldu ama nasıl yazacağımı bilemedim. Özel mesajlarda resimleri gönderirken internete yüklemeniz oradan linki paylaşıp eklememiz gerekiyor. Doğrudan telefon veya bilgisayardan mesaj gönderemiyoruz. Bunun da normal mesajlardan olduğu gibi resim yollama şansımız olması daha iyi olacaktır.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,317
Puanı
1,060
Adam... :Z Beni hiç üzmez yoldaşım.
DM'den şimdi resim gönderme dosya ekleme butonu gelmiş gözüküyor mu? (b) @Gerekli24
Bakıp söylerim.
Yok link gerekiyor yani internete yüklemek gerekiyor.

Yalnız cidden Twitter çok iyi bir örnek, tam olarak Twitter dark modunda olsa gece gündüz bunu kullanırız açıkçası :A @bazinga

ya da

Röntgen filmi gibi :A

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oy verdiniz mi mesaj altına? Ben öğlen oylarken 12 idi zaten. Hâlâ öyle :A

Aslında bende o seçenek var. Bazılarında nedense geçen sene oldu birden. Umarım herkes için ayarlanır. Olması gereken. Ben de oyladım olmayanlar için 😊
Ben dün yazarken oy vermiştim. Artış olmamışsa o zaman eksileyen birileri vardır :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,317
Puanı
1,060
Favori üyeler ve emekliler için özel mesaj ve profil mesajlarında dosya ekleme özelliği eklenmiştir.
george costanza comedy GIF

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Favori üyeler ve emekliler için özel mesaj ve profil mesajlarında dosya ekleme özelliği eklenmiştir.
Tüm yöneticilerde olduğuna eminmisin? Sadece emekliler ve favori üyeler demişsin. Bize eskiden rast gele gelince herkeste yoktu çünkü ve forumdan resimlerde bunun muhabbeti dönmüştü:A
@Özgür sende varmıydı veya şuan var mı? :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Özgür

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,726
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tüm yöneticilerde olduğuna eminmisin? Sadece emekliler ve favori üyeler demişsin. Bize eskiden rast gele gelince herkeste yoktu çünkü ve forumdan resimlerde bunun muhabbeti dönmüştü:A
Kontrol ettim herkeste var gözüküyor, olmayan varsa söylesin. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bende daha önceden yoktu seninle konuşurken fark etmiştim hatta ama şimdi var. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi