Özcan Deniz 'Karagül'e Geri Dönüş Tarihini Açıkladı!

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
FOX'ta Cuma akşamları yayınlanan ve sezonun 10 reyting barajını geçen nadir dizilerinden Karagül gücüne güç katacak!

Dizinin ilk bölümüne konuk oyuncu olarak katılan Özcan Deniz'in diziye geri döneceği yapımcı Şükrü Avşar tarafından açıklanmıştı. İzleyiciler sabırsızlıkla Özcan Deniz'in dönüşünü bekliyordu.

Kahramanmaraş'ta bir davete katılan Özcan Deniz'e hayranları tarafından 'Karagül'e geri dön' tezahüratları yapıldı. Yoğun ilgiye kayıtsız kalamayan Özcan Deniz ilk defa net bir açıklama yaparak '4 - 5 hafta bekleyin' dedi!

z5Y1mC8hP2fsHiDb0e9I4K3o.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ben dedim @denizz19 'a Özcan'ın ayak sesleri geliyor diye ama dinlemedi.:A

Deniz öncesine kısa bir özet geçerse o bölümü izleyeceğim.Hatta bir bölüm daha devam edebilirim.

Dizi için olumsuz düşünceler hakim olabilir yani Özcan reyting öldüren isimlerden ama şeytanın bacağını kıracak bu sefer.:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok sevindim dönsün artık :)

Ben dedim @denizz19 'a Özcan'ın ayak sesleri geliyor diye ama dinlemedi.:A

Deniz öncesine kısa bir özet geçerse o bölümü izleyeceğim.Hatta bir bölüm daha devam edebilirim.

Dizi için olumsuz düşünceler hakim olabilir yani Özcan reyting öldüren isimlerden ama şeytanın bacağını kıracak bu sefer.:D
Nasil bir ozet istiyorsun :)

hayırlısı olsun ölüleri diriltmek bizim işimiz
Ozcan deniz oldugu belli degildi ama :)

Son düzenleme:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Dizi için önemli bir karakter katkısı olur. :) Dirilme gibi bir şey yok diziyi izlemeden yorum yapmayalım PLEASE. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Sondaki tepkiyi başta bekliyordum doğrusu.Mahidevranım desen daha doğru olurdu.:D

Hayat Bilgisymiydi o.Ben Orço'yu savunuyordun diye hatırlıyorum.Even'e karşı.:D
Şey demişimdir Pis Yedili beni daha çok eğlendiriyor diye neyse konu dışına çıkmayalım. :) NUR = MAHİ. Anştain. :T: .