Öykü Karayel'den Samimi Açıklamalar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fks14

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Son olarak Ay Yapım ve Kanal D'nin 'Kuzey Güney' dizisinde rol alan güzel oyuncu Öykü Karayel, yeni bir diziyle ekranlara geri dönecek mi?

15 Ocak'ta yepyeni bir tiyatro oyunu 'Katil Joe' ile sahneye çıkacak olan başarılı oyuncu Öykü Karayel, Türkiye'de bir dizi çekmenin çok zor olduğunu vurguladı. Sahneleri çekerken keyif aldığını ancak çalışma ve iş saatlerin çok yoğun olduğunu dile getirdi. Tiyatronun daha huzurlu ve daha keyifli bir iş olduğunu da sözlerine ekledi güzel oyuncu. Karayel'in yakın zaman sonra yeni bir diziyle ekranlarda olması bekleniyor.

açıklamada kendini ünlü hissetmediğini de söylemiş o da ünlü değilse artık .ss

Medyapım'ın FOX'a yapacağı dizi Fidan olur umarım. Başrolde de Öykü olur. 🙄

Umarım yeniden Kanal D`de güzel bir dramla ekranlara döner

bakalım yeni projesi ne olacak çokda merak etmiyorum ama ...

Oyunculuğunu KG'de çok beğenmesemde çoğu oyuncuyla kıyasladığımızda performansı gayet yerinde. Umarım iyi ve kaliteli bir işle ekrana döner.

Öykü Karayel in oyunculugunu çok beğeniyorum
Televizyon ve Sinema da görmek çok isterim

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Medyapım'ın, FOX'a yapacağı Fidan dizisinde başrol olarak karşımıza çıkacak. Merakla bekliyorum diziyi.

Kimse beğenmesede ben Kuzey Güney'de severek izliyordum,Yeni projelerinide merakla bekiyorum.

Ben oyunculuğunu beğeniyorum şahsen.

Katil Joe'yu merakla bekliyorum ben
Sevdiğim ve takip ettiğim oyuncular var.

Kuzey Güney'de çok başarılı buluyordum Cemre'yi.
Tiyatronun daha huzurlu olduğu konusunda haklı olabilir ama kitlelere diziler sayesinde ulaşabilir. Yeni projesine şans vermeyi düşünüyorum.

mümkünse dönmesin gözünü sevim

Ay yapımdan ayrılmasın sırtı yere gelmez ve ününe ün katar.