Öğretmenler Günün Kutlu Olsun Walter White!

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
İyi baba, iyi koca, iyi öğretmen.

Büyük Üstat Walter White...

Bizlere kafamız basma da kimyayı sevdiren adam! Adam gibi adam!

Büyük üstat Walter White...

Şu hayatta öğretmenler Gününü kutlamaya değer bulduğum birkaç öğretmenden birisin hocam. Büyük öğretmen!

Öğretmenler Gününü kutlar, ellerinden öperim. Sağlıcakla kal büyük üstat! :)
BZ1BRc0CQAABws_.jpg

kimya.jpg

Walter-teaching-chemistry.jpg

cropbreaking_bad_lj_242.jpg

GoTbhHY.jpg

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarimizin öğretmenler günü kutlu olsun :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Lisemizin psikopat ve bir o kadar öğrenci dostu kimyacısı Walter White’in öğretmenler gününü bir kez daha kutluyorum. 49’u 50’ye tamamlama huyu olmamasına rağmen gerçek bir hoca ve kimyacıdır kendisi.
images

images
Bu fotoğraf karesi benim için bir spoi!!!!!!!! :eek:
Diziler için 'bölüm heyecanlıydi' diye yazmama bile sinir olan ve spoi olarak algılayan Tols bey gidip Walter'in bebeğiyle olan fotosunu paylaşmış. Belki kızını hiç göremeyecek veya birşey olacak sanacaktım.
Seni kınıyorum Tols Bey!!!!!! @MasacRE @MEnes @Sherlock

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Diziler için 'bölüm heyecanlıydi' diye yazmama bile sinir olan ve spoi olarak algılayan Tols bey gidip Walter'in bebeğiyle olan fotosunu paylaşmış. Belki kızını hiç göremeyecek veya birşey olacak sanacaktım.

Yalnız bu Walter Jr’in bebekliği :A Spoiler sayılmaz pek ama Walter’in geçmişte de kısa saçlı olduğu bir dönrmi göreceksin zaten o yüzden problem yok ve kutlama konusunda kalalım hocamızın :A

• İlginç
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yalnız bu Walter Jr’in bebekliği :A Spoiler sayılmaz pek ama Walter’in geçmişte de kısa saçlı olduğu bir dönrmi göreceksin zaten o yüzden problem yok ve kutlama konusunda kalalım hocamızın :A
aha geçmişte kısa saçlı(kel) hallerini izleyeceğimizi söylemende bir spoi! :eek: "bu bölüm heyecanliydi" lafından daha büyük bir spoi.
Hızla uzaklaşiyorum konudan....

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Lisemizin psikopat ve bir o kadar öğrenci dostu kimyacısı Walter White’in öğretmenler gününü bir kez daha kutluyorum. 49’u 50’ye tamamlama huyu olmamasına rağmen gerçek bir hoca ve kimyacıdır kendisi.
images

images
Büyük usta büyük öğretmen... Kendisi gerçek bir duayendir. 'It's all about chemistry' diyerek gönlümüzde taht kurmuştur yıllarca. Günün kutlu olsun büyük insan...

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bence sen sakin ol ve mümkün olan en kısa sürede bu destansı diziyi bitirmeye odaklan Zey... :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Breaking Bad izlemeye El Camino'dan başlamış bir insana daha büyük bir spoiler ancak final bölümünde yaşananları tek tek anlatmakla falan olabilir herhalde :A @Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Breaking Bad izlemeye El Camino'dan başlamış bir insana daha büyük bir spoiler ancak final bölümünde yaşananları tek tek anlatmakla falan olabilir herhalde :A @Tolstoyevski
Yahu, film ve dizi bağımsız olabiliyor. Belki hepsi ölmüştür ama filmde farklı senaryo istemişlerdir artı tek yediğim spoi bir karakterin öldürülüş şekli oldu, onun ölümü bile spoi sayılmaz çünkü dizide ölen ölene :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Yahu, film ve dizi bağımsız olabiliyor. Belki hepsi ölmüştür ama filmde farklı senaryo istemişlerdir artı tek yediğim spoi bir karakterin öldürülüş şekli oldu, onun ölümü bile spoi sayılmaz çünkü dizide ölen ölene :A
Bunda farklı bir senaryo yok ama direk diziyle bağlantılı :A Aslında daha çok spoiler var da neyse boşver :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Kaldı ki spoiler olması için etiketlemek ya da doğrudan ifadede bulunmak gerekir, mesela “3x10’un son sahnesinde şok olacaksın” demiş olsam bu bir spoiler olur çünkü 3x10’a başlarken o “şok olma” beklentisiyle başlamış olacağım için beklenen etkiyi veremez haliyle. Ama filanca konudaki yan karakterlerle alakalı şeyler artık ne kadar spoiler sayılırsa:A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE