'Öğretmen'in Yayın Tarihi Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,999
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Öğretmen'in yayın tarihi belli oldu!

Ogretmen-haber-resim-cf914395-a6b7-46f1-afc5-da72a1d3e758-mpositioned-640x360.JPG

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu; kadrosunda İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin, Efekan Can, Elif Ceren Balıkçı, Ezgi Gör, Can Bartu Aslan ve Ramazan Demir gibi isimlerin yer aldığı dizi 4 Mart Çarşamba akşamı yayın hayatına başlıyor.

Öğretmen ilk bölümüyle 4 Mart Çarşamba 20.00'de FOX'ta başlıyor!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Salı olacak diye çok korkmuştum çünkü İlker Kaleli'nin Poyraz Karayel'den izleyicisi varken ve bir sürü kadın dizisinin arasında çarşambanın böyle AB'ye hitap eden alternatif bir işe ihtiyaç vardı. Mekanın sahibi geri dönüyor. :Z

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,999
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çarşamba mı? :eek: O kadar yapımın arasında umarım yenik düşmez. Üstelik hepsinin artık belli bir oranı varken. (b)

O zaman Baraj Salı günü olacak. :Z İnternete bırakmıyoruz değil mi abla? @vadikızı

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
"Akif Öğretmen" karakteri bence gerek stili gerek duruşuyla ikonik bir karakter olacak bence.
Gün olarak 4 dizinin kapıştığı bir gün seçilmiş, hakkında hayırlısı olsun. Özellikle AB grubunda güzel izlenmeler alacağını düşünüyorum. İlker ve Ceren'e başarılar diliyorum.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
"Akif Öğretmen" karakteri bence gerek stili gerek duruşuyla ikonik bir karakter olacak bence.
Gün olarak 4 dizinin kapıştığı bir gün seçilmiş, hakkında hayırlısı olsun. Özellikle AB grubunda güzel izlenmeler alacağını düşünüyorum. İlker ve Ceren'e başarılar diliyorum.
İzleyeceksin değil mi. :A

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bir de Hizmetçiler pazar olursa tadından yenmez. :Z Umarım Öğretmen'den beklediğimiz golü oradan yemeyiz. :A
Yeni dizilerin sezon başında başlayan dizilerden daha iddialı olması peki :F :F
Hekimoğlu yüklenmiş yeniden youtube'a. Hizmetçiler ve Öğretmen'le birlikte izlediğim dizi sayısı 6'ya çıkıyor. Umarım diğer başlayacak diziler fazla kaliteli olmaz da izlemek zorunda kalmam :A:A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
En baştan beri söylediğimiz gibi. Yolu açık olsun, senaryosu kısıtlı ama bizim yapım sayesinde en az 2 sezonu görür. :X

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,223
Puanı
1,060
Acunun tutan bir dizisi vardı...Onun karşısına dikmişler.. Bu dizi TV8 den AB ve ABC-1 den çalabilir.
Totalden çalar mı bilemiyorum. Ama merak uyandıran bir fragmanla geldiler.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
2.tanıtım ilgimi çekmişti, o yüzden ilk bölümü izleyeceğim. Medyapım kötü dizi yapmaz zaten.
Umarım İlker o müthiş performansıyla göz zevkimizi fazla bozmaz da rahat rahat izleyebiliriz @kerem :A

• Harika
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Kadın'la aynı gün yapmamaları harika olmuş böylece onun kalitesizliği bize bulaşmayacak. :Z

Burçin'in şansı yaver gitmedi ama İlker'in yüzü güler umarım. :Z
İlker Kaleli gibi rezil bir başrolle hiçbir dizi bu dizinin kalitesizliğine erişemez haklısın. :A

• Olmamış
Reactions: Aserat

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
2.tanıtım ilgimi çekmişti, o yüzden ilk bölümü izleyeceğim. Medyapım kötü dizi yapmaz zaten.
Umarım İlker o müthiş performansıyla göz zevkimizi fazla bozmaz da rahat rahat izleyebiliriz @kerem :A
Zaten eğer dizi tutmazsa onun uğursuzluğu yüzünden tutmaz. Tutan tek dizisini de 3. sezonda batırmış zaten. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay