Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
img_20200228_200358-jpg.77601

FOX'un sevilen dizisi 'Öğretmen'in yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu'nun oturduğu, başrollerinde; İlker Kaleli, Ceren Moray, Şerif Erol, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç ve Serkan Keskin'in yer aldığı dizinin 5. bölüm çekimlerine 'coronavirüs' nedeniyle ara verilmişti.

İlk dört bölümü ile reytinglerde ilk sıralarda yer alan dizi Akif öğretmenin (İlker Kaleli), intihar eden öğrencisi Rüya'nın ardından diğer öğrencilerine insanlık dersi vermesini konu alıyor ve ülkemize 'Mr. Hiiragi's Homeroom' adlı yabancı diziden uyarlanıyor.

'Öğretmen' yeni bölümleriyle Ekim'de FOX'ta!

• Harika
  • Beğendim
Reactions: Angelica and Aserat

Klaus

Favori Üye
Reaksiyon puanı
513
Puanı
135
Şu yapımcılar da yeni sezon tanıtımı yapmayı bir türlü öğrenemedi , 35.bölüm fragmanı gibi sezon tanıtımı yapıyorlar pes.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,767
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şu yapımcılar da yeni sezon tanıtımı yapmayı bir türlü öğrenemedi , 35.bölüm fragmanı gibi sezon tanıtımı yapıyorlar pes.
Zorunlu olarak sezon finali yaptıkları için bölüm tanıtımı gibi bir şey gelmesi normal bence. Ayrıca, heyecanlı ve izleyicide merak uyandırtacak bir tanıtım.
bomba bölümler geliyoooooooooooooooor :bhr::Z
Gelsin bir an önce. :Z İlk dört bölümü her hafta izlemekten sıkıldım. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragman gayet güzel umarım yayın günü ve reyting konusunda da güzel gelişmeler yaşanır. :( Bekliyoruz. :Z

• Beğendim
Reactions: Gerekli24